2733
2734
عنوان

جهیزیه یک میلیاردی این دختره رو ببینید😍+عکس جهیزیه و عکس خودش👼

| مشاهده متن کامل بحث + 8612 بازدید | 159 پست

حالا اینو تاجشو ندیدی 😂 برو تو پیحش عکس تاج عروسیش هست مثل قفس پرندس ... اینا اگه پولدار بودن هرروز یه رنگ نمیشدن به اسم بلاگر واسه تبلیغ ... جهیزیشم تو سلیقه من نیست من جهیزیه چهل میلیونی خودمو البته واسه سال ۹۵ رو بیشتر دوست دارم شوهرمن همینطور 😁

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ببیشتر وسایلش رو دوست نداشتم هرچند گرون بودند، من این همه پول داشتم اصلا صرف این جیزها نمیکردم، ص ...

من اگه خیلی پول داشتم از ایران میرفتم نه که مبل بخرم 😂

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2731
واقعا قشنگه.ولی چرا کسی نمیپسنده؟ سلیقه منم اینطوریه ولی کسی پسند نمیکنه. بنظر من دکوراسیون و خونه ...

خونه به این بزرگی رو نمیشه اسپرت کرد

بنظرم خیلی شیک و باسلیقه ست

همچین وسایل و خونه ای طراح و دیزاینر داره

طرف سالها درس خونده تا بتونه همچین چیزی طراحی کنه بعد تو نی نی سایت میان میگن ایشششش این چیه

خونه پنجاه متری و مبلای دوتومنی و آشپزخونه بدون کابینت من خوبه😂😂😂😂😂😂

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
وقتی میگن بختت بلند قیافه مهم نیس ینی این😐

کجاش بده بانمکه ک ☹️

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

خوب این نازنین  

آره شدیدا وضعیت مالیشون خوبه  و متقابلا  د رمقایل خونه ای که بهش دادن جهیزیه برده و پر کرده دیگه

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

همه چیش خوشگله والا من بیشتر تختشو دوست داشتم خیلی😍😃

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿