2733
2734
عنوان

پریودنشدن و بیبی چک منفییییی

104 بازدید | 14 پست

سلام دوست جونیا من ۱۳روزه تاخیر دارم .چندباربیبی چک زدم منفی بود.تاحالا سابقه این همه تاخیرنداشتم.از طرفی مطمنم مشکلاتی مث تنبلی تخمدانوایناهم ندارم .چون ۳روز تخمک گذاریم علائموشداشتم و  نزدیکی داشتم باجلوگیری طبیعی.کسی بوده بیبی چک منفی بشه و باردارباشه؟؟؟؟لطفا جواب بدید امروز ازمایش دادم ولی تاجوابش نمیتونم وایسم کسی بوده؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ماه اول ک اقدام کردم پریم دوروز جلوافتاد ماه بعد باردارشدم.میگن هورمونا بهم میریزن وقت اقدام تاوقت نتیجه گرفتن.ایشالاکه بارداری ومثبته

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید
2728
اقدام کلا پریود رو بهم میریزه من تا 15روزم تاخیر داشتم

اخه قصد باردارشدن نداشتیم .خیلی هم تو اون چندروز تخمک گذاریم ب شوهرم گفتم نزدیکی نکنیم.نشد ولیگدانشجوهستم واسه همین نمیخواستم امسال بچه.۶ماهه عروسی کردم.خیلیامیگن بیبی چکا منفی میشن ازمایش ولی مثبت

نمیدونم من والا من که هربار باردار بودم ی ماهی گذشته بود و نفهمیده بودم آخرشم تو ۳۰ ثانیه اول خط دوم ...

من ۴تا بیبی چک گذاشتم همش منفی..نمیدونم ساعت ۳میرم امروز جوابموبگیرم

2740
عزیزم تنبلی تخمدان ربطی به علائم تخمک گذاری نداره  عفونت .کیست باعث قطع پریود میشن  اگه ...

اخه من خیلی حساسم و دکتر زنان ثابت دارم ک همیشه چکاپ میکنم.هر۳ماه یکبار .۳ماه پیش سونو اینادادم کیست ندارم تخمدان ها سالم‌.و اینک ازعلائم کیست اضافه وزن و پریودشدن نامنظمه.من ماه پیش۱۳م پریود شدم.ماه قبلشم۱۳هم دقیق.ماه پیشش ۱۲هم شدم.واسه همین شک دارم

والا نمیدونم دوباره ازمایش بده دوسه روزبعد

امروز ازمایش خون دادم صبح.ساعت۳ظهرمیرم جوابش و بگیرم.تو تاپیکای قدیمی خیلیاگفتن بارداربودن و بیبی چک منفی بوده.ولی ازمایش مثبت.واسه همین پرسیدم یعنی ممکنه باردارباشم.

2706