2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
جالبه همیشه وسطی ها بد شانس ترن 

این مال زمانی هست که ما وسطی باشیم اگه ما وسطی بودیم دوسمون نداشتن حالا که یکی دیگه وسطی میشه وسطیا عزیز میشن  

گفتند مهم نیست که انسان باشیم؛کافیست فقط دشمن شیطان باشیم!

نه مامانتون سه تاتونو دوست داره شما حسودین قضیه رو به نفع خودتون می پیچونین اگه خواهراتو دوست داشتی این حرفو نمیگفتی

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
نه مامانتون سه تاتونو دوست داره شما حسودین قضیه رو به نفع خودتون می پیچونین اگه خواهراتو دوست داشتی ...

من عاشق خواهرامم اما رفتار مامانم منو اذیت میکنه وقتی با اون مهربونه با من تند حرف میزنه مگ من چکارش کردم

این مال زمانی هست که ما وسطی باشیم اگه ما وسطی بودیم دوسمون نداشتن حالا که یکی دیگه وسطی میشه وسطیا ...

اخ اخ نگو منو شوهرم جفت مون وسطی هستیم دستمون نمک نداره اصلا ،بزرگ تر از ما چون اولی هستن ارج و قرب دارن، کوچیکتر ا هم ته تغاری هستن ،ما این وسط موندیم همه کارا هم با ماست اونا نمیتونن چون بزرگن وقت ندارن ،یا کوچیکن نمیتونن 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
من عاشق خواهرامم اما رفتار مامانم منو اذیت میکنه وقتی با اون مهربونه با من تند حرف میزنه مگ من چکارش ...

حتما ناراحتش می کنی

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
2706