2737
2734
عنوان

تبعیض😥😔

270 بازدید | 14 پست

خانوما تا بحال ب خاطر زن بودنتون چیا شنیدین یا دیدین/اقایون ب خانم ها چیا گفتین یا چ کارهایی کردین ک تبعیض بوده

من ی بار ب خاطر زن بودن جلو همه شنیدم برا زن نباید ماشین بدون رنگ گرفت

ی بار دیگ شنیدم اربعین جای زن ها نیس

ی بار شنیدم تو زنی چ میفهمی

ی بار دیگ همه زنها مث همن تو حتی یکم ساده تری

متاسفانه كشور جهان سوميم. 

خودمون بايد با اين افكار مقابله كنيم 

بايد بچه ها رو خوب تربيت كرد وگرنه نميشه عقايد پوچ اين نره غولارو عوض كرد 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو شکر ازین مردا ن تنها توی خاندانمون نیست تو همسایه هاو دوستانم ندیدم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731

یبار  بابام  به من و زن داداشام گفت شما خانمید تنهایی حق مسافرت ندارین  اما داداش بزرگم باهاش حرف زد و راضی شد 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

من هيچ وقت مقابل اين حرفا سكوت نميكنم و پاسخ ميدهم

سكوت همه چيو بدتر ميكنه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
متاسفانه كشور جهان سوميم.  خودمون بايد با اين افكار مقابله كنيم  بايد بچه ها رو خوب تربي ...

امروز دوستم ماشینش و خاس بفروشه برادر و پدرش نبردنش

این صاحب ماشین بود

نبردنش

گفتن جای زن نیس

یه بار داییم داشت با تلفن حرف میزد با دوستش داشتم براش چای میاوردم بعد برگشت به دوستش گفت از زن کمتری   یه بارم شوهر همسایمون با یکی از همسایه هامون دعوا میکرد برگشت گفت بدبخت اون سیبیلتو بزن دامن بپوش تو مرد نیستی

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2738
امروز دوستم ماشینش و خاس بفروشه برادر و پدرش نبردنش این صاحب ماشین بود نبردنش گفتن جای زن نیس

😏🤦🏻‍♀️

خیلی زیاد تازه الان خیلی خوبه نسبت به ده پانزده سال پیش

حتی وقتی رانندگی میکنم گاها متلکای مسخره میشنوم دوره کاراموزی و دانشجوییم من یه مهندسی خیلی مردونه میخوندم خدامیدونه چقدر بهم گفتن شما خانما که اخرش باید بشینید تو خونه 

2706