2737
2734
عنوان

حرفی ندارم با شوهرم"////

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 75 پست

خسته نباشی عشقم

چه خبر نفسم زندگی بر وقف مراده/:

ما معمولا اینا رو میگیم

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبی چه خبر چیکارهامیکنی دلم برات تنگ شده کاش زود برگردی دوست دارم شب کجابریم نهارچی درست کنم شام چی درس کنم.  این چرتا😂البته ازما گذشته همش برادعوا اس بازی میکنیم

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
2731

من مجردم ولی اینو بنویس بگو عشقم شام موندم چی درست کنم تو پیشنهاد میدی؟؟ بعدم بگو اومدنی برام لواشک میگیری بیاری ؟؟(من عاشق لواشکم تو رو نمیدونم) اینجوری دیگه سوالای لوس بپرس مردا خوششون میاد

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2740

بگو صبحتو خوب شروع کردی؟ یا گشنت نیس؟یا شام چی درست کنم؟ تا چه برنامه ای بریزم واسه تعطیلات؟

هزارتا حرفه بابا

حالا انقد منوهمسرم حرف میزنیم که میخوایم تندتند تعریف کنیم همشم من میگم بذار من همه چیو کامل بگم بعد تو بگو

بعد مثلا یچی میشه میگم از اول اول اول بگو با جزییات

دیگه الان انقدباجرییات حرف میزنه که میگم واااااااای اخرشو بگو

پدر شوهر درمیاد همش ک از پول گفتی    

مردها لذت میبرن از اینکه تامین کننده باشن، شوهر من که عاشق اینه بهش بگم میوه بخر

البته ما دو تا کلا میوه زیاااااد میخوریم 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2706