2733
2739

ديشب اومد بخوابه  بعد گفتم اصلا من چي گفتم حرف به اينجا كشيد جريان بين منو تو بوده كه چي به خانوادت گفتي من كي اصلا به خانواده تو حرفيحح زدم

گفت غلط ميكني اصلا اسمشونو بباري

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

منم گفتم احمق زنت كي ديدي با زنش اينجوري حرف بزنه مگه من مشكلات تو برا كسي گفتم گفت همينه ميخواي باهام زندگي نكن صب برو طلاق ميگيريم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گفتم مگه من خيلي خوشحالم دارم با تو زندگي ميكنم صب تا شب سرتم تو گوشيه يه بار رفتم دكتر به مامانت گفتم داييت خبر دار شد گفت ميزنم تو دهنت گفتم تو غلط كردي روزي كه اومدي سراغ من ميدونستي اخلاقت اينه غلط كردي منو بيچاره كردي گفت ازين خونه ميري گفتم تو ميري گفت اينجا با پىل من اجاره شده 

2738

بنظرم بهش محل نذار 

خودت برو دکتر وقت دکتر بگیر برو بعد ک برگشتی بهش بگو 

شوهر منم همینه دهن لقه یه بار رفتم دندون‌پزشکی ب ننش گفتع‌بود حمال انتر بدم میاد مردا خیلی دهن لق شدن حالا من لالم اصلا حرف نمیبرم ب خانوادم یا خانواده ی اون 

اما این  نگم برات 

اگه بهش بگمم کولی بازی درمیاره که مامانمه غریبه نیست که 

مردا خرن خر

نمیدونم چی بگم اکثرمرداهمینن کل کل نکن باهاش بدترمیشم چندوقت سکوت کن کشش نده باهاش قهرنکن ولی نروخونه بابات فقط فعلا بچه دارنشو ببین چی میشه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
بگو پولت بخوره تو سرت وظیفته تامینم کنی 

تازه شرط ازدواج من اين بود خونه بخره اما گولم زدن حيوون شده خيلي ازش بدم مياد الان من جمع كنم برم خونه بابام ؟چطوري كاراي طلاقمو بهشون بگم

استارتر مسئله مهمی نیست که داری به طلاق فکرمیکنی عزیزم همه مردا اکثرشون رومادرشون حساسن. مازناشانس نداریم حالا فکرکن با کس دیگه ازدواج کنی اون فکرمیکنی رومامانش حساس نیست؟ به نظرم نروخونه بابات برومشاوره بهت میگه چطورباهاش برخوردکنی

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
بنظرم بهش محل نذار  خودت برو دکتر وقت دکتر بگیر برو بعد ک برگشتی بهش بگو  شوهر منم همینه ...

وای بخدا منم یه کلمه حرف نمیبرم بعد شوهرم هرچی میشه میره گزارش میده😳زمونه برعکس شده قبلنا این زنا بودن ک حرف میاوردن ومیبردن 

2706