2733
2734
عنوان

شوهرمو ناراحت کردم خدا منو بکشه

815 بازدید | 56 پست

ما از هم دوریم اون یه شهره من یه شهر دیگه بعد دیشب قرار شد برم حموم رفتم ولی انقد خسته بودم جلو در حموم خوابم برد هر چی زنگ زد بیدار نشدم کلی نگران شده بود تا یه ربع به سه جواب دادم چندین بار با نگرانی پرسید حالت خوبه طوریت نشده و من گفتم خوابم برده بود بعد خدافظی کرد من گفتم دوستت دارم و هیچی نگفت و رفت 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وااای خستگیت مگه چقد بوده ک جلوی در حموم خوابت برد😁😁😁😂😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بعد همون دیشب نیم ساعت بعدش خییلی عصبانی بود بهم گفت تو مغز نداری روح و قلب و معرفت و لیاقت نداری راست میگه چندین باره اینجور ناراحتش میکنم به خدا دیگه از خودم بدم میاد تا اینکه کلی اینجور حرف زد باهام و منم فقط اشک میریختم و بعد خوابید

قرار بود امروز بیاد پیشم من استرس داشتم که امروزو بهم نزنه صبح زود بیدار شدم کلی قربون صدقش رفتم کلی نازشو کشیدم تا جواب داد و گفت فقط ضر مفت میزنی فقط حرفی و به اسم عشق هر کار دلت میخواد باهام میکنی من بهش گفتم بیای خودم قلبتو خوب میکنم قول میدم و دوباره قربون صدقه که گفت اومدن امروزشو خراب کردم و دیگه نمیاد گفتم بیا همو ببینیم جفتمون آروم میشیم ولی گفت من فقط با ندیدنت آروم میشم

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706