2733
2739
عنوان

پیرو تایپک جهیزیه

242 بازدید | 21 پست

میدونید بچه ها من از وقتی یادمه تو خونمون مسافرتی نرفتیم تفریحی نداشتیم فقط درس خوندم به جایی رسیدم ولی خدا نادیدم نگرفت یه شوهر فوق العاده نصیبم کرد الان عالم و ادم حسرت منو میخورن.خیلی شبا با گریه میخوابیدم.الان جوری شده مامانم دیده من خوشبخت شدم فکر میکنه دلیل تمام بدبختیاش منم و اگر ولم میکرد میرفت حتما یه بخت خوب نصیبش میشد میخوام بگم ول میکردی میرفتی خدام بی جواب نمیذاشتت عین بقیه مادرا که رفتن .مگه ما خودمون خواستیم به دنیا بیایم یا من که هفت هشت سالم بود چه نقشی تو زندگیمون داشتم.خیلی بده الان خوشحالم و شادم یکم حالم خوبه میشه ضد حالم.منم تازه دارم میفهمم زندگی چیه!همش میگه منکه عمرم رفت .خب من بودم تو وقتی شوهرتو انتخاب کردی.من گفتم اینو انتخاب کن چیکار کنم من...اعصابمو خورد کرده.جوری نگام میکنه انگار دلیل تمام بدلختیاش منم یه روزم خدا عذابم میده.خدا خودش از دل من خبر داره که همچین خانواده ای نصیبم کرد از نیتم از قلبم...قسم میخورم از بچگی روز خوشی نداشتم تواین خونه

مامان منم همش میگه من بخطر تو موندم بخاط تو نرفتم منم بهش گفتم خوب نمیاوردی مگه من گفتم بیاری؟ک منت میزاری

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حال شوهرتو ببر ولش کن اونو

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731

تازه اونروز میگفت تو رفتی عروسی گرفتی خونمو بفروشم یه پولی بدم داداشت با شوهرت شریک شه بشه مال خودش برای ایندش ...با بدبختی میخواد جهاز درست کنه اونجا الکی دیویست میلیون بشه مال اون چون پسره .ولی من دخترم حقوقم میره خونه پسر مردم.

ازاین مادرا دیدم.:

نانسی امشب تو خوابیدی؟آخه تا 4 که من بیداربودم بیدار بودی😯.منم همچین خوابم برده بود وه نگو.ولی یکی از همسایه هامون که فامیلمونم هست،فوت کرد(پیربود)با صدای گریه ی دختراش بیدار شدم 😔

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2738
تازه اونروز میگفت تو رفتی عروسی گرفتی خونمو بفروشم یه پولی بدم داداشت با شوهرت شریک شه بشه مال خودش ...

این بزرگترین اشتباهیه که میتونید انجام بدید . پاشون توی زندگی شما باز مبشه با این کار . متاسفانه اینجور مادرا وجود دارن و خیلی هم دردناکه که این حس رو نسبت به مادرتون داشته باشبد . ولی چاره ای نیست شما باید با رعایت احترام روابط رو به حداقل ترین حالت ممکن برسونید . تا جایی که میتونید وگرنه به زندگیتون اسیب میزنن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
نانسی امشب تو خوابیدی؟آخه تا 4 که من بیداربودم بیدار بودی😯.منم همچین خوابم برده بود وه نگو.ولی یکی ...

خوابیدم چهار هشت بیدار شدم

باید برم جایی الانم سردرد دارم هاپوی هستم براخودم

وایی چقد بد من اینجوری از خواب بیدار شم عصابم خورد میشه و کل روزم گرفته میشه

Are you lost baby girl?
خوابیدم چهار هشت بیدار شدم باید برم جایی الانم سردرد دارم هاپوی هستم براخودم وایی چقد بد من اینجور ...

آره به خدا.خیلی بد بود.ولی مادرشوهر خاله مه.خاله م داشت به مادرشوهرش میرسید.بیچاره موهاش سفید شده خاله م.اونم ذلیل بود یه چند ماهی

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2706