2737
2734
عنوان

خانوما

81 بازدید | 13 پست

چند روزه خارش دارم

دکتر سفکسیم‌ داد میخورم ولی فایده ای نداره

ترشحاتم تغییر نکرده اصلا، نه بوش نه رنگش

خارشمم بیشتر طرفای مجرای ادراره

چیکار کنم خوب شم، کلافه ام کرده

عسل طبیعی استفاده کن با یه چیزی باندازه یه بندانگشت وارد واژنت کن پاهاتو به سمت بالا به دیواریامبل تکیه بده روزی دوبار انجام بدی دو روزه حل میشه عالیه عسلش سعی کن طبیعی باشه

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
عسل طبیعی استفاده کن با یه چیزی باندازه یه بندانگشت وارد واژنت کن پاهاتو به سمت بالا به دیواریامبل ت ...

نیم ساعت بزاربمونه بعدبشورش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هرجاکه احساس میکنی خارش داری واژن کلا محیطیه که به طور طبیعی باکتری همزیست داره بعضی مواقع دراثر قلیایی یا اسدی  شدن محیط واژن رشد باکتری ها زیاد میشن و این باعث اسیب به دیواره واژن میشه مثل معده که زیاد شیرینی میخوری اسیدی میشه هلیکوباکتری که باکتری همزیست معده س زیاد میشه معدت به سمت التهاب میره وقتی الومینیوم ال جی میخوری که قلیاییه سریع خوب میشه الان عسلم همینه هم محیط رو اسیدی میکنه هم چون باکتری ها نمیتونن ازش تغذیه کنن خ مفیده و اینکه عسل ضدالتهابه زخمیکه ایجادمیشه روهم التیام میده

الان که باردارم به جز سفکسیم چاره دیگه ای داره؟

عسل برا قارچم خوبه سرکه سیبم رقیق کنی داخل یه لگن بریزی بشینی توش خ خوبه فقط رقیق باید باشه خالص استفاده نکن میسوزونتت