2737
2739
عنوان

خاطره ی دختر ۵ساله م😓😓

1263 بازدید | 17 پست

بچه ها من شوهرم خیلی عصبیه و به شدت مهر طلب و بی درک؛؛ یعنی همش باید دورش باشم یکم که سرم به کار خودم گرم شد مثل بچه کوچیکا اذیت میکنه و عصبی میشه؛؛ قبلا فک میکردم دوستم نداره یا چ میدونم ازار داره که اذیت میکنه اما بعد از ۱۱سال زندگی قشنگ فهمیدم؛؛ مثلا گرسنش بشه دعوا میندازه شروع میکنه بهونه گرفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم الان ۵سالشه پارسال پدربزرگم که خیلی مهربون بود و دوسش داشتم به طور فوق العاده ناگهانی ایست قلبی کرد و فوت شد که خیلی تو روحیه م تاثیر گذاشت ی هفته ای پکر بودم و قران میخوندم براش که شوهرم قاطی کرد گفت بیا شام بخور گفتم اشتها ندارم اینم بگم که تب و لرز کرده بودم بعد اومد پارچ اب یخ و ریخت رو سرم منم گفتم چی شده گفت برو از خونه ی من بیرون مامانم اینا هم تو مراسم بودن رفتم پیاده روی زمستون بود و لباسام خیس و تب داشتم

2728

بچه ها همه چیز خوب یادشون می مونه دختر منم همینطوریه سه سال و نیمشه ببین به نظرم یه دلیلی براش بیار ک شوهرت اینکارو کرده مثلا بگو خودم بهش گفته بودم یه جوری ک قانع بشه

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤
2738
از دیشب تا حالا نمیتونم رو کاری تمرکز کنم

اینارو به شوهرت بگو بگو انقدر ترسید که یادشه و از اون خونه متنفره بگو خودتو جمع کن دیگه 2 سالت نیست که برای گشنگی و خستگی غر بزنی پا بکوبی مرد شو

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

تو یه فرصتی شوهرتون رو ببرین یه روانشناس چک کنه برای خودش خوبه الان پدردوتا بچه ست شمام همسرشی نه مادرش نمیشه که مثل یه بچه شش ساله رفتار کنه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببخشید چرا با این حیوون زندگی میکنی؟ تب و لرز داشتی بعد آب یخ ریخته روت و چله زمستون از خونه پرتت کرده بیرون؟ اگه خدانکرده تشنج میکردی چی؟ 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

شوهر شما كه كاملا فرد عصبي با مشكلات عصبي هست ! اين كاملا واضحه و ربطي به حساس بودن نداره . اصلا اين خاصه ي شخصيتي نيست . مشكل عصبيه 

هر چقدرم دوست داشته باشه شما هميشه پيشش باشي و نياز به توجه داشته باشه ، اين كه مياد آب يخ ميريزه روي شما نشون ميده كه قدرت درك شرايط رو نداره و مثل بچه ها خيلي ناپخته واكنش نشون ميده . براي دخترت يه داستان بساز كه مثلا خودت گرمت بوده ازش خواستي آب بريزه روت . ولي مشكل همسرت بايد حل بشه چون در اينده اي نه چندان دور دوباره تكرار ميكنه و توي مراحل مهم زندگي واكنش هاي كودكانه نشون ميده . حتما باهاش صحبت كن با هم مشاوره بريد 

2706