2733
2734
من ازبعد تعطیلات میرم دکتر ازمایشو سونو میدم کیت هم میخرم این رازیانه ودارچین وسیاه دونه که بچه ها گ ...

عزیزم من زن داداشتم تا ی سال باردار نشد صبح ها تخم مرغ خونگی خام با نبات خورد شده رو با هم میخورد  تخم مرغ حتما باید خام باشه الان خدارو شکر سه تا دختر داره 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
من بیشتر ازهمه دله خودم گرفته توهوا معلقم یه حسه بدیه لحظه شماری میکردم که موعدم برسه وبی بی چک مثبت ...

بی بی چک گزاشتی  چند ماه اقدامی 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره پریودم وقتی میام سایت حالم بدتر میشه ازبس خیلیا از نازایی گفتن

من شوهرم خیلی بچه دوست داره منم بخاطر اون میخوام ولی برای خودم خیلی خطر داره چون سنم کمه احتمال داره برام ی اتفاقی بیوفته 

2731
راستش احساس میکنم دیگه شوهرم دوستم نداره اصلا یه فکرای بدی  اومده تو نظرم

منم هر روز فکر میکنم شوهرم دوسم نداره،چون ما خانما بیش از حد حساسیم،صورتت به اون ماهی کجا از تو بهتر پیدا کنه،اشتباه فکر میکنی،شاید خستس شاید اونم فکرش درگیره،قشنگ پاشو الان خودتو خوشگل کن ی ناهار خوشمزه ام درست کن،اصلا پیش شوهرت گریه نکن،همیشه پر انرژی باش،خیلی دوست داره،الکی انقدر ما زنا خودمونو اذیت نکنیم

2738
منم شوهرم دوس داره سنشم ٣٦ هست دلم میسوزه توچند سالته

من ۱۶ سالمه شوهرم ۲۵ سالشه 

😁چه کوچولوی من هم سنت بودم نمیدونستم بچه چطور بوجود میادانشالله هر چی خیره برات پیش بیاد

مجبورم عزیز اخع اقوام شوهرم عیب میزارن رو ادم و شوهرم ک حرف های دوست هاش خیلی روش تاثیر داره 

مجبورم عزیز اخع اقوام شوهرم عیب میزارن رو ادم و شوهرم ک حرف های دوست هاش خیلی روش تاثیر داره 

عزیزم مامان بشو حالا که شوهرت دوس داره بانی نی اختلاف سنیت کم میشه باهم بزرگ میشید خیلی هم خوبه منم همیشه از زیربچه دار شدن درمیرفتم الان بی طاقت شدم برا یه دونه نی نی

عزیزم مامان بشو حالا که شوهرت دوس داره بانی نی اختلاف سنیت کم میشه باهم بزرگ میشید خیلی هم خوبه منم ...

چند ماه اقدامی ؟ 

من هفت  ماه اقدامم 

2706