2737
2739

☹️☹️☹️سلام ببخشید بازم من 

چیکار کنم جوانم و کم تجربه

پسرم الان حدود یه هفته و سه و چهار روزه گلوش خلط دار شده طفلی وقتی میخوابه هی میاد تو گلوش نمیتونه نفس بکشه و قورت میده و از خ آب میپره البته وقتی پستونک میخوره و تو کریر میزارم اینجوری میشه و ت. بینیش قطره سدیم کلراید میریزم خوب میشه اما نگرانم مشکلش جدی باشه کسی چنین تجربه ای داره؟ ☹️☹️☹️☹️

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو دست چپ یا راست بخوابونش لاقل بهتر نفس بکشه

زیر سرشو بلند میکنم نفس میکشه خوب بعصی وقتا اونم وقتی پستونک و اینا میدم بهش اینجوری میشه

2728

دختر کوچواومنم یه سالشه دائم پستونک تودهنشه.مشکلی که شما میگی واسه پستونک خوردن کوچولوت نیست

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
دختر کوچواومنم یه سالشه دائم پستونک تودهنشه.مشکلی که شما میگی واسه پستونک خوردن کوچولوت نیست

ن سرما نخورده فقط خلط... نمیدونم شایدم نباشه آخه وقتی پستونک میخوره یا تو کریر میزارم اینجوری میشه بقیه وقتا خوبه

2738
سفالکسین 125

من همیشه به بچه هام شربت آزیترومایسین.۲۰۰ میدم هرهشت ساعت .اول بهش غذابده گرسنه نباشه بعد همین شربت روبده بعدازاونم یه ساعت چیزی بهش نده بخوره زودی خوب میشه

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
من همیشه به بچه هام شربت آزیترومایسین.۲۰۰ میدم هرهشت ساعت .اول بهش غذابده گرسنه نباشه بعد همین شربت ...

بچم یک و ماهو دو سه روزشه غذا نمیخوره ک🙁

2706