2752
2734
عنوان

تو عقد باردار شدم همش دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 38661 بازدید | 166 پست

عزیزم غصه نخور ی مراسم ساده بگیر یاهم بگین میرین ماه عسل اگه آروزی پوشیدن لباس عروس داری میتونی بعدا بری ارایشگاه لباس عروس بپوشی بری اتلیه 

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم غصه نخور ی مراسم ساده بگیر یاهم بگین میرین ماه عسل اگه آروزی پوشیدن لباس عروس داری میتونی بعدا ...

ما عقد خوبی گرفتیم کلا از قبل صحبتش بود که شاید عروسی نگیریم و بریم آتلیه، بیشتر بخاطر اینکه جهیزیم حاض. نیس و آمادگی نداشتیم و مردم چی میگن غصه میخورم 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

شوهرت چی میگه عزیزم؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

من چندین سال نازایی داشتم و دوبار هم سقط شد تو شرایطی بودم که راضی بودم تو عقد حامله بشم.

خداروشکر کن عزیزم. خدا هر کس رو یه جوری امتحان میکنه یکی رو با دادن بجه و یکی رو با گرفتن بچه.

امیدوارم دلت آروم بشه. اما قوی باش. 

یک صلوات هدیه به دل شکسته خانم رباب  
ما عقد خوبی گرفتیم کلا از قبل صحبتش بود که شاید عروسی نگیریم و بریم آتلیه، بیشتر بخاطر اینکه جهیزیم ...

بابا بیخیال مردم. مگه مردم کین؟ فوقش یه مدت راجع بهش میگن و تموم میشه میره. حرف مردم ارزش نداره حال خودتو بچه اتو خراب کنی. مردم تا به دنیا بیاد یادشون میره همه چیز

شوهرت چی میگه عزیزم؟

شوهرم اولش میگفت سقط ولی الان میگه می‌خواستیم یه سال دیگ بچه دار بشیم الان شدیم مادر شوهرم فعلا فقط میدونه اون میگه سقط کنین بچه منه اون تصمیم میگیره 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
من چندین سال نازایی داشتم و دوبار هم سقط شد تو شرایطی بودم که راضی بودم تو عقد حامله بشم. خداروشکر ...

مرسی عزیزم برام دعا کنید خیلی شرایط سختیه

چون هنوز کسی نمیدونه جز مادرشوهرم صبرکردم مامانم از سفر بیاد 

اولش سخته ولی نمیشه سقطس کنی،به اینفکرکن که باتتبلی تخمدانت اگ بچه دارنمیشدی چی؟؟،منم توعقدباردارشدم اتفاقاتتبلی تخمدان داشتم رفتم دکترواسه سقط ولی خب دکتریه حرفی زدکه پشیمون شدم گفت تومرکزناباورری بروببین چقدرخانوم مشکل تورودارن که بچه دارننیشن گفت چون بدون زحمت حامله شدی قدرنمیدونی،منم مامانم خیلی دعوام کردتوفامیلم بدمیدونیم که توعقدحامله شی ولی خب چیکارمیتونستم بکنم من خیلی دیرمتوجه شدم وقتی تست زدم فرداش رفتم سونوگفت ۱۲هفته هستی،مراسم عروسیمون یه ماه جلوانداختیم

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
2706