2733
2739
عنوان

خانمهایی که تنبلی تخمدان داشتید وداروی شیمیایی خوردیدبیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 63 پست
کمتر شد ریزشش رویش مجدد هم دارم

میشه بهم بگین دقیقا قرصارو چطور مصرف کردین حتی ساعتشو؟

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
چه تبلیغی 😂😂😂 چیش به من میرسه که بخوام تبلیغ کنم  خیلیا هم نتیجه گرفتن معلومه چقدر هم قبول د ...

مصداق بارز دوستی خاله خرسه هستین!

کاش یه کم فکر کنید حداقل به حرف بقیه!

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لطفاً درست صحبت کنید من اگه بدونم کارم اشتباه انجام نمیدم 

شما پزشک طب سنتی هستید؟ من سوال دارم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
بچه ها من بیست روزه عقب انداختم ده روزه امپول زدم بی بی منفی حالت تهوع دارم چرا؟؟؟؟؟ سونو کردم رو ...

نه اندومتر ضخیم میتونه نشانه بارداری بلشه

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
ببین یه دامن بپوش بزار دامن پر دود سه بعد نیم خیز بشین ببخشید دود بره داخل 

چن بار این کارو انجام بدم آخه چندین ساله عفونت دارم😔

2740
نه عزیزم بپرس اگه بتونم کمکت میکنم

من امروز روز دوم سوم پریودمه از دیروز خرمارو تو یکم روغن زیتوون تفت دادم بعد سیاهدونه اضافه کردم بعد عسل

خوردمش🤢

به شوهرمم دادم

من کلا طبعم سرده مشکلی برام پیش نمیاد ولی شوهرم پاش خارش گرفت

یعنی خودم فقط بخورم؟ ناشتا؟ روزی یه بار؟

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
ببین یه دامن بپوش بزار دامن پر دود سه بعد نیم خیز بشین ببخشید دود بره داخل 

شما راجع ب سویق ک میگن چاق می‌کنه اطلاعات داری؟؟؟

چن بار این کارو انجام بدم آخه چندین ساله عفونت دارم😔

ای بابا 😔هفته ای دو یا سه بار دود بده  تو آب جوش شیرین بشین آب سرکه یه روز در میون سعی کن لباس زیر نپوشی لباس زیراتپ با جوش شیرین بشور از داروخونه بگیر بهداشتیه اگه عسل طبیعی گون پیدا کردی واژینال کن 

🤍
راستش من برای اولین بار برای پسرم گرفتم شنیدم سویق برنج چاق می‌کنه جو لاغر خودم جو گرفتم هنوز نخوردم ...

من همه رو ترکیب کردم دارم میخورم اینکه میگن جو لاغر می‌کنه علکیه ، بزن نت حدیث میاد ک گندم و جو چاق می‌کنه خوبه

برای چی خوردی مشکلی داری شاید طبع شوهرت گرمه 

گفتن برا باردار شدن خوبه

2706