2737
2734

استارتر قیافت خوبه اما اخلاقت بهتره خیلی از این اخلاقت خوشم اومد آفرین به آدمهایی که حرف الکی میزنن و قصدشون فقط ازار بقیه است توجه نمیکنی آفرین اینطوری موفقی مطمئن باش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
منو با مانتو دیده چ جور عاشق اندامم شده 

زیر ملنتوهم مشخصه کسی ک بخواد ببینه میبینه‌...

شاید چون صورتت اجزائش ریز و بامزه اس عاشقت شده‌‌

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه‌دوباره عکس بزاری من ندیدم

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...
2728
دماغمو عمل کنم؟🙄

نخ دیوونه ببین موهای روی پیشونیت اصلاح بشه به بالا یکم کلی تغییر میکنی

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
منو با مانتو دیده چ جور هیکلمو تشخیص داده درضمن تا قبل این هیچ خواستگاری نداشتم

انشاالله مبارکه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
دماغمو عمل کنم؟🙄

اگه تغییر دوست داری پولشم داری بکن...

اگه نه نکن نیازی نداره..

منم بینیم قلمی و سربالا نیست...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706