2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به طور کلی سعی کن در پست هایی که مربوط به خانواده هستش شرکت نکنی و بیشتر تو پست های عمومی باشی چون ت ...

اینجا امپراطوری خانمهاست

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2731
ایتقدر سرم درد  میکنه ی تاپیک زدم چ داستانی برام درست کرردن

درگیر مجازی نشو فقط نظاره گر باش تفریح کن و یادبگیر اینجا همین

2740
درسته عزیزم 

رفتم خوندمش چون رابطه عروسو خواهرشوهریه کسی که بخواد راحت میتونه از توش حرف دربیاره ، بنظرم اگه کسی خودش انتظار بیش از حد نداره از دیگران میتونه تو رفتار خودشم بادیگران به خودش سخت نگیره نه مثل خانواده شوهر سابق من خودشونو امپراطور بویو میدونستن حق نداشتی نفس اضافه بکشی اما نوبت خودشون میشد شرایط فرق میکرد ، کلا خوبه تاپیک زدی از منظر اون نگاه میکنی به قضیه، منم فکر میکنم قلبت پاکه قراره متوجه کوچکترین رفتارات بشی و رفعش کنی ، از خوبیه خودته همه چی فکر میکنم

آقا شما که اومدین داخل سایت باید از اول پیه همه چی رو به تنتون بمالید.خانمها چند سال واسه وارد شدن به ورزشگاه ازادی تلاش کردن.شما هم تلاش کنید تا ما قانع بشیم.البته من کلا مشکلی با هیچ کسی ندارم.اگه آقا متاهل بیاد میدونم ریگی به کفششه چون حق نداره اینجا باشه.آقایون مجرد که آقا بالاسر ندارن ورودشون بلامانع هست😄.تو جامعه هم همه چیز همیشه خوشایند نیست پس به دل نگیر از حضور در نی نی سایت لذت ببرید

خوشحالی یعنی ....
2706