2737
2734
 🐣🐣🐣 متوجه شدم ک زیاد نگران این و اون نشم درسته؟یا نران حرفا دیگران

نه نگران حرفا 

وگرنه آدم به وجود میاد که کمک دیگران کنه و نگران بشه براشون 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در جریان این تایپک که گفتید نبودم ولی یک در هزار پیش بیاد اقایون تواین سایت ته حرفشون متاسفانه ب  قول شما ب نخ دادن میرسه .اینجا بیشتر بحث مربوطه ب خانما هستش من خودم به شخصه توچندتایپک زناشویی جواب دادم بیشتر مرداکه خوندن درخواست دوستی دادن یا باجواباشون کاری کردن تایپک یاقفل کنه یابترکه 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2728
من در جریان این تایپک که گفتید نبودم ولی یک در هزار پیش بیاد اقایون تواین سایت ته حرفشون متاسفانه ب ...

😳😳😳😳ن آبجی من است به هیچ کسی در خواست نمیدم 

تازه یه خانم بهم در خواست داد واسم فرستاد لباس زیر تو از کجا میخری

فقط در حد کمک 

تاپیکای اولمم ک بخونید متوجه میشید بیشتر شفاف سازی بوده واسه خانم ها 

اصلا هم پشت کسی و بی دلیل نمی گیرم حتی اگ بهم حرف تند بزنن

اما من با اکانت آقا امدم اکثرا هم با حالت کتابی یا مودبانه صحبت میکنم با اینکه سبک صحبتم انقدر قدیمی نیست اما برای رعایت ادب 

خیلی از رفقا تو خوابگاه با اکانت خانم امدن و دوست میشن با خانما اتفاقا تو تاپیکی عرض کردم ک آبجی ها ی عزیز مراقب بقیه اکانت ها ک میگن خانم هستیم باشن 

به اسم خانم میان

سایت توی خوابگاه بنده اسمش در رفته و کلی اکانت بچه ها درست کردن 

این نیست ک دقیقا من نوعی ک میام بخوام بدی کنم 

۱۰تا انگشت هیچ وقت یکی نمی شن

اما سعی کردم کمک کنم بیشتر 

اما حرف شما هم متین درست می فرمائید 

آقا هستم🕵️‍♂️
عالی 💐💐💐💐 طرز فکرتون خیلی جالب 

خواهش میکنم لطف داری🙋✨🌹

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
😳😳😳😳ن آبجی من است به هیچ کسی در خواست نمیدم  تازه یه خانم بهم در خواست داد واسم فرستاد لبا ...

شمادرست میگید حق باشماست اما متاسفانه بخاطر تعدادزیاد که صرفا جهت وقت گذرونی میان ومزاحمت ایجادمیکنن تعداد محدود خوبم بد بین میشیم ما🌷 برسه روزی ک توسرزمین ماهم خیلی بحث هاازادانه جنسیت نشناسه و بشه راحت حرف زد . 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره