2733
2734
عنوان

هیپنوتیزم درمانی دکتر حریری

10022 بازدید | 40 پست

سلام بچه ها

من حدود ۵ ساله که افسردگی دارمو ۴ ساله که قرص مصرف کردم. داروهای متفاوتی مصرف کردمو پیش روانشناسای زیادی رفتم اما همشون موقتی بود . تو همین نی نی سایت با دکتر حریری آشنا شدم سرچ کردم دیدم خیلیا راضین اما چیزی راجع به درمان و تاثیرش بعد از اتمام درمان چیزی ننوشتن. خیلی سرچ کردم مثل اینکه دکتر بدی نیست. من چون خودم خیلی بخاطر این مسئله عذاب کشیدم گفتم از فردا که اولین جلسه درمانه راجع به نحوه کار دکتر بنویسم تا جلسه آخر و نتیجه اش رو بهتون بگم که حداقل یکی مثل خودم با اعتماد بتونه دکترش رو انتخاب کنه اگرم بد بود میام اینجا میگم. شما هم اگر تجربه ای دارین بگین. تروخدا برام دعا کنین همه جوونیم به افسردگی گذشت 😢

جلسه اول که امروز بود تلفنی بود و دکتر شرح حالمو پرسید و ازم تست گرفت از فردا قراره هیپنوتیزم درمانی رو شروع کنیم. به من گفتن ۸ تا ۱۰ جلسه لازم واسه افسردگی و وابستگی شدید و اختلال سوشال فوبیایی که دارم نیاز دارمو هر جلسه اش هم گفت ۴۵ دقیقه اس.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میشه لطفا درمورد این بیماری بیشتر توضیح بدی منظورم اختلال.....

اختلال سوشال فوبیا یعنی ترس از حضور در اجتماع و صحبت کردن. درجاتش فرق داره واسه من خیلی شدید شده حتی تو جمع دوستامم نمیتونم بعضی وقتا حرف بزنم و استرس میگیرم. اما همیشگی نیست. 

2738
اختلال سوشال فوبیا یعنی ترس از حضور در اجتماع و صحبت کردن. درجاتش فرق داره واسه من خیلی شدید شده حتی ...

شما همین پولارو برا رفیقاتون خرج کن بخدا انقدر تحویلت میگیرن دیگه تو جمعشون استرسم نداری

شما همین پولارو برا رفیقاتون خرج کن بخدا انقدر تحویلت میگیرن دیگه تو جمعشون استرسم نداری

دوستام با من مشکلی ندارن من انقد کم حرف شدمو با جمع مشکل دارم که حتی پیش دوستامم نمیرم . فامیل و غریبه که هیچی حالم بد میشه و تپش قلب میگیرم. مسئله تحویل گرفتنو نگرفتن کسی نیس مساله اینه که زندگیم مختل شده سر این قضیه از مصاحبه کاری بگیر تا مهمونی و حتی قدم زدن تو خیابون. درکش برای کسی که ابن مشکلو نداره سحته

۱۸۰؟ ن  تو همین حال از دنیا برم بهتره

من تو این چند سال انقد سختی کشیدم که اگه بدونم خوب میشم حاضرم ۱ و ۸۰۰ هم بدم . اصلا حاضرم بمیرم دیگه اینجوری زندگی نکنم

عزیزم   حتما  ادامه  جلسات رو هم  بیا بگو  من دنبالت میکنم    ...من خیلی داغونم دوس دارم  ی چیزایی رو فراموش  کنم  اما نمیشه

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
من تو این چند سال انقد سختی کشیدم که اگه بدونم خوب میشم حاضرم ۱ و ۸۰۰ هم بدم . اصلا حاضرم بمیرم دیگه ...

ولی ب نظرم در کنار پزشک خود ادم بیشتر میتونه ب خودش کمک کنه .  چی بگم شاید واقعا درست میگی منم نتونم  درکت کنم . برات ارزو میکنم هر چی زودتر اکی بشی و با روحیه . 

2706