2737
2734
عنوان

در طول روز چند ساعت نظافت خانه میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 38 پست
ینی هر روز ۳ ساعت واقعا نظافت میکنین؟

من اگه روحیه ام روبه راه وجیبم پرپول باشه ازصبح تاشب دوست دارم تمیزکاری کنم

امامتاسفانه خیلی به ندرت این اتفاق میفته

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

روزی الی 3 ساعت.فقط برا جارو زدن و گردگیری و مرتب کردن وسیله ها

سه روز یه بارم تی میزنم کل خونه رو.

آشپزخونه که بعدِ نهار و شام هر دو وعده دستمال میکشم کابینتارو و کفش رو تی مخصوص خودشو میزنم.

اجاق گاز رو هم هر شب آخر شب تمیز میکنم.

حموم رو هفته ای یه بار میشورم(به صورت اساسی)وگرنه ابکشی که بعد هر بار حموم زدن خودم.

دسشویی هم دو روزی یه بار.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

فقط جارو  شستن ظرف و غذا با یک جمع کردن چیزای اضاف از وسط خونه روهم ۱ ساعت هم نمیشه هفته ایی یه بارم گردگیری و نظافت دستشویی و یخچال و کابینت  کارام کلا روزی یه ساعت اخره هفته هم ۳ یا ۴ ساعت کلا کل خونه اخه دونفریم 

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
😐😐😐😐😐 چخبرهه

آره واقعا چ خبره.

احساس میکنم وسواس دارم.از بس تمیزکاری کردم و مدام دستکش دستم بوده حساسیت پیدا کردن دستام.

زانوها و کمرم داغونه.

همسرم حسابی شاکیِ از دستم .ببینه دارم تمیز کاری میکنم دعوام میکنه.ولی دست خودم نیست.نمیتونم اروم بشینم.خونه رو 3 بار در روز جارو میکشم ولی بازم میگم کثیفه همه جا

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

2706