2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعت۳شب حالم بدشد رفتم بیمارستان فشارموبگیرم همونجاباشوهرم ک پرسنل بیمارستان بودآشناشدم خدایاهزاربارممنونتم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2731

من هروقت روزه میگیرم حال دلم خوبه حس خوبی دارم از پارسال شروع کردم هر از گاهی روزه میگیرم وقتی روزه میگیرم خوشحالم انگار کار خیلی بزرگی انجام میدم ورزش هم حال دلمو خوب میکنه کلا اتفاقات خوب زندکیم همین ورزش و روزه گرفتنه ان شاالله همه تو زندگیشون شاد باشن 

2738
چجالب بیشتر  بگو آشنا بود😍

همونجا با مامانم سر فشارخون وایناصحبت کردن یهوفامیلی همدیگرواتفاقی شنیدن وفامیل دور درومدیم و شماره مادرموبخاطرامرخیرگرفت وبعدباخانواده مزاحم شدن😝

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

خاطرات خوب

فقط کنار اون بودن

خندش.صداش.عطرش.نگاهش😍😍😍😍

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

من استاد شوهرم بودم، از درسی که با من داشت افتاد، دوباره میومد سر کلاس و همش بهم زول میزد منم میترسیدم، تا اینکه ... بهش علاقمند شدم و الان هم خیعلی میخوامش... زندگیمه 

2706