2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من باید غذا بخورم ولی اصلا میل ندارم کم وزنی دارم😐😐😐😐😐

خوشبحالت از صبح تا شب بشین بخور اگه معدت کوچیکه زود سیر میشی یه جا نخور ریزه خواری کن کم کم بخور وعده هاتو زیاد کن .دکتر تغذیه رفتی؟؟

Live the moment now✌
2738
من لاغر شم عکس لباسای خودم و واستون میذارم😊😊😊😊

منم میزارم وقتی لاغر شدم هر روز عکس میگیرم میزارم استوری🤣🤣🤣عقده ایی شدم بس عکس نزاشتم🤣🤣🤣یه زمانی شاخ بودیم ای وااای یادش بخیر 🤣🤣🤣🤣

Live the moment now✌
خداییش نبریدی؟ من ۶ دست مانتو دارم حالم خرابه 🤮🤮🤮🤮🤮

چرا واقعا عذاب میکشم ولی همشونم دوست دارم تازه بخدا اینقدرم میبخشم ب این و اون اگه نبخشم خو دیگه هیچ 

Live the moment now✌
وای ارداه خیلی مهمه من بعضی وقتا نمیتونم تحمل کنم اینقد میخورم بعدم میگم از فردا دیگه نمیخورم همینجو ...

سلام، منم مثل صدف پاستیل رژیم داشتم ولی نه ایتگنقدر سخت بود نه به این پرخرجی 

با ماهی 5 کیلو و توی 2 ماه 10 کیلو کاهش 

راضی بودم 

خوبیش اینه که غذام از سفره ی خانواده جدا نمیشه و زحمت کمی داره برام چون نیاز نیست غذای طبق منوی رژیم یا چیزای جدا از خانواده بخورم 

عزیزم  بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، هزینه شم عالیه، واقعا خدا خیرش بده خانم دکتر رو 🌹
یه کاربری به اسم رقیه جووون همین جا معرفی اش کرد، از همین تریبون از رقیه جووون هم متشکرم 
اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2706