2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم چجوری شیر میدی رژیمم میگیری شیرت کم نمیشه؟؟

ب سختی..همین الانم پسرم بهم اویزونه تو طول روز اکی م ولی شبا واااقعا گشنم میشه خیلی دوس دارم لاغرشم خسته شدم ازچاقی😥😥😥

علی و عسل زیبای من❤
دقیقا منم مثل توام😕😕😕چند کیلویی قدت چنده؟

من کم کاری تیرویید دارم سخت وزن کم میکنم من قدم ۱۶۰ هستش از وقتی جیم نمیرم شدم ۷۰ خیلی از خودم ناراحتم بیشتر بودم کم کردم 😓 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2740
ب سختی..همین الانم پسرم بهم اویزونه تو طول روز اکی م ولی شبا واااقعا گشنم میشه خیلی دوس دارم لاغرشم ...

بهت حق میدم من وقتی لباسام و میبینم باورم نمیشه چه به سرم اومده بعد از زایمان🙄

Live the moment now✌
من ۱۲کیلو کم کردم...تو دوماه....خیلی خوشحالم عالی شدم ۱۷۰ قدمه و وزنم ۶۴.......میخوام۵ کیلو دیگ کم ک ...

چجوری تو دوماه ۱۲ کیلو . مگه میشهههه ماهی ۶ ‌ـکیلو 

خوشبحالت به ما هم بگوووو

من بعد زایمان ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم. دوست دارمـتا عید بره

ب منم انرژی بدین

اصن اراده ندارم😭😭😭😭😭

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
من کم کاری تیرویید دارم سخت وزن کم میکنم من قدم ۱۶۰ هستش از وقتی جیم نمیرم شدم ۷۰ خیلی از خودم ...

وای مگه هر کی کم کاری تیروئید داره کم نمیکنه؟؟من تو دوران حاملگی تیروئیدم رفت ۶ با قرص  اومد ۲ ولی بعدش دیگه ازمایش ندادم نکنه منم دارم آخه منم خیلی سخت کم میکنم در صورتی که قبلنا زودتر لاغر میشدم. واسه کم کاری قرص بخور خب اگه قرص بخوری میاد پایین که بعدم راحت کم میشه وزنت

Live the moment now✌

شوخی کردم.....رژیم من خیلییی سخته و پر دنگ و فنگ و پر خرج! حدود ۱۶۰هر ماه فقط برا قرصا میشه بجز مواد غذایی و......

کلی باید پروتیین بخوری بااین قیمت گوشت و مرغ...

برنج و نون و میوه و غلات و حبوبات و لبنیات کلااااااا حذف میشه حتی یدونه حبه انگور ویا یه نخودم حق نداری بخوری.....فقط پروتیین و سبزی جات(هر سبزیجاتیم نه محدود مجازی(کاهو وخیار سبزی بروکلی وکلم میخوری(٫) تمام روغن نباتی یا مایع یا کنجد حذف میشه فقط روغن نارگیل یا زیتون یا حیوانی اصل خالص مجازی.........این رژیم بقول شوهرم ی ک.ون آهنی میخواد

اقا لایک نکنید اه......
ب منم انرژی بدین اصن اراده ندارم😭😭😭😭😭

وای ارداه خیلی مهمه من بعضی وقتا نمیتونم تحمل کنم اینقد میخورم بعدم میگم از فردا دیگه نمیخورم همینجوری تو طول هفته دو روز رژیمم سه روز میخورم اگه اراده کنم و هی ول نکنم عالی میشه

Live the moment now✌
2706