2737
2739
عنوان

شوهرم بهم میگه.‌.‌

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین کارو میکنی من با یه بچه نه راه پس دارم نه پیش فک کن انقدر سر چیزایه الکی عصبی شده و فوش داده ...

شوهر من سر سوسک هم امشب دخنشو باز کرد فوش داد روپشت بوم سوسک دیدیم گفتم با دمپایی که از پله ها میری میای نزن لهش کن...دهن کثیفشو باز کردو فحش داد

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
2731

مردها فکر میکنن ما بدون اونها زندگیمون مختل میشه.امشب من و شوهرمم دعوا کردیم.مثلا قرار بود یک شنبه اسباب کشی کنیم به خونه جدید ک اجاره کردیم.امشب به من برگشت گفت گمشو خونه بابات.طلاقت هم میدم.من خودم هم خسته شدم خیلی کوچیک کردم خودمو.من احتمالا برم.چون همه چی دارم.اگه تو هم همه چی داری برو.بسه ببخشیدا اینو میگم اصلا خودمو میگم چقدر برینن بهمون آخه؟ مگه کی ان؟ 

وای تحمل اینکه بچه بیارم بشه دوتا دیوونه میشم بچمم میشه یکی مثل شوهرم یابدتر واس همین باید جداشم

نمیدونم کار درستی میکنم اینو میگم یانه ولی پسر من  عصبی شدناش عین باباشه ....شوهرمم عین بابای خودش ..اینا یه نسل خراب میکنن..بابای خودمن عصبیه و داداشم کلن کاراشو تکرار میکنه

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
مردها فکر میکنن ما بدون اونها زندگیمون مختل میشه.امشب من و شوهرمم دعوا کردیم.مثلا قرار بود یک شنبه ا ...

دقیقا من خودم ۷۰ میلیون پس انداز دارم  خونه پدریمم هستم سود پولاموهم میگیرم  هم خونه پدرمم هرچند خونه بابام دوس ندارم  اصلا ولی سگش شرف داره ب شوهر عصبیم

2738
دقیقا من خودم ۷۰ میلیون پس انداز دارم  خونه پدریمم هستم سود پولاموهم میگیرم  هم خونه پدرمم ...

منم دوست ندارم برم خونه بابام.منم ۳۰۰ تومن دارم.میگم خب فوقش باز چند سال جمع میکنم جا میخرم ایشالا مستقل شم.اما دیگه حوصله ی کارهای شوهرمو ندارم

بهترین کارو میکنی من با یه بچه نه راه پس دارم نه پیش فک کن انقدر سر چیزایه الکی عصبی شده و فوش داده ...

نذار بچه ات مثل باباش بشه.. عموی شوهرم عین سگ میمونه.. ولی زنش ۴تا پسر بزرگ کرده عین برره میمونن.. چون باباشونم اعصاب تعطیل بوده مامان یه کار کرده بچه ها از باباشون بترسن و حساب ببرن جوری هستن که زناشون کیف دنیا رو میکنن..زرنگ و کاری و آروم..

مونده به تربیت خودت.. شوهرت که صبح تا شب نیست و شب میاد یه کاری کن شبا بچه عادت کنه زود بخوابه.. منم نمیذارم پسرم روزا بخوابه تا شام میخوره خوابش میبره.. اونجوری کمتر از باباش بدرفتاری یاد میگیره.. بعدشم با بچه حرف بزن..از محبت سیرابش کن زیاد بغلش کن ببوسش نوازشش کن باهاش بازی کن به کارهای خوب تشویقش کن اگر فحش داد برای زمان کوتاهی باهاش قهر کن.. بچه ای که غرق محبت واقعی مادرش شده باشه طاقت قهرشو نداره میره سمت مادر.. اون موقع هست که باید باهاش حرف بزنی بگی چرا حرف زشت زدی هم من ناراحت شدم هم خدا.. اگر یه روز گفت چرا بابا فحش میده نگو خسته است نگو عصبانیه که یاد بگیره خسته بودن و.. دلیل موجهی برای بد بودن هست.. بگو نمیدونم بابا چرا اینجوریه و حرف بد میزنه شاید شیطون گولش میزنه که حرف بد بزنه.. بابا هم باید تلاش کنه گول شیطون رو نخوره حرف بد نزنه تا خدا ازش ناراحت نشه..و.. با حرفای کودکانه تشویقش کن که کارای بد رو از دیگران تقلید نکنه..پسر منم اگر کارای بد دیگران رو تقلید کنه و بعد بگه مامان پس چرا فلانی فلان کارو کرد چرا کسی دعواش نکرد میگم مامان ما به اون چیکار داریم شاید خیلیا خیلی کارای بد دیگه ام بخوان انجام بدن ما که نباید مثل اونا باشیم.. تازه باید بهشون بگیم کارشون درست نیست اگر گوش ندادن دیگه باهاشون دوست نباشیم..

شوهرتو یکی دیگه تربیت کرده نمیتونی درستش کنی.. بچه تو که میتونی..

2706