2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید عوارض نداره؟ی نفر میگف از زیرش دندونات میپوسه؟؟تا چقد موندگاره؟

باید مراقب باشی اگرم دندون خراب بشه چون پشتش کامپوزیت نیست برات درست میکنن 

خدايا كمكم كن قوي باشم
2731
بلیچیینگ کن

این که میگی چجوری چه فرقی داره با لمینت و کامپوزیت هزینش چجوریه 

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
2740
اتفاقا دوس داشتم يكم دندون جلوهام بلندتر كنه ولي نه معموليه خرگوشي نيست

خیلی خوبه اخه هرکی رفته دندوناش اومده جلو تر مگه اینکه یه لایه تراش داده باشه 

اونم حیفه خب دندونتو بتراشی 

منم طبیعی زدم بعد خیلی نگران تغییر رنگشم خدا کنه عوض نشه

دکتربه من کفت اگه مراقبت کنی تغییر رنگ نمیده ولی هروقت دیدق رنگش عوض شد فوقش میای ی پولیش میزنیم

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
بلیچینگ چرته😑

چرا 

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
کی این قیمت بوده واسه دندون ضرر نداره

دكترم از بچگي چون پيشش ميرفتم تخفيف ميده هميشه

وگرنه خواهر شوهرم رفت پيشش ازش واحدي ٥٠٠ گرفت

٥ ماه پيش كامپوزيت كردم

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
این که میگی چجوری چه فرقی داره با لمینت و کامپوزیت هزینش چجوریه 

فکر کنم فقط مواد میزنه دندون سفید میشه اصلش دندون خودته فقط سفید شده

لمینت و کامپوزیت یه لایه اضافه میذاره رو دندون چسب میزنه 

بعد تغییرکرده رنگش؟ دندونای خودمون حتما باید صاف باشه؟ 

نه فعلا كه تغييري نكرده رنگش

نه خيايا دندوناشون بد بوده ناصاف بوده با كامپوزيت عالي شده

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2706