2737
2734
عنوان

رحم جایگزین میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه چقدر میگیری ک اون شهر هم بری دختر دایی من دنبال یکی مثل شماست پیدا نمیکنه طفلی حاضر شده پول ب ...

من باهاش راه میام فقط اونم ادم خوبی باشه بتونه شرایط منو درک کنه ازلحاظ مالی باهاش درست میکنم من چون نمیخام فامیل بفهمن باردارم میخام برم شهری دیگه همسرمم خیلی ادم صبوریه خیلی موقع بارداریم کمکم میکرد بااینکه مشکلی نداشتم اما خیلی مراعات میکرد الانم خودش راضیه شما توی خصوصی بهم پیام بدید شمارمو بهتون میدم به دخترداییتون بدید باهاش صحبت میکنم انشالله که به تفاهم برسیم

2731
ببخشید هزینش چقدر میگیری

هزینه هرچی که همه میگیرن من با گیرنده راه میام من نیاز به پول دارم گیرنده به بچه هرکدوممون یک مشکل داریم وبایدبه هم کمک کنیم بجان بچه هام اگه مشکل مالی نداشتم حاظربودم مجانی لین کار روبکنم 

شرایط رحم جایگزین نداشتن همسره. چون به هیچ وجه نباید رابطه زناشویی داشته باشید

رابطه زناشویی رونمیدونم

اماداشتن شوهراصلامشکلی نیست فقط بایدشوهرش هم رضایت بده تازه متاهل بودن وداشتن بچه بهتره برای رحم جایگزین تایه دوشیزه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2738
اما من شنیدم از نظر شرعی مشکل داره،خانم بیوه باشه بهتر

توقانونش که گفتن بایدمتاهل باشه

وشوهرهم داشته باشه موردی نیست فقط اجازه شوهرنیازه

ازنظرعلماوشرعیش رونمیدونم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
اما من شنیدم از نظر شرعی مشکل داره،خانم بیوه باشه بهتر

خیر اینطوری نیست 

رحم جایگزین هیچ ارتباطی به تاهل یا تجرد نداره

برا تخمک اهدایی بعضی از مراجع تقلید میگن مطلقه یا بیوه. بعضیا هم متاهل میگن ایرادی نداره

خدایا فقط آزارم دادی تو این مسیر، دخترم رو هم ازم گرفتی، کاش یکم مهربونیتو نشونم می دادی