2703
2553
عنوان

رحم جایگزین میشم

369 بازدید | 27 پست

سلام ببخشید من میخام رحم جایگزین بشم دوتابچه دارم یک دخترویک پسر اراک زندگی میکنم اما اگه کسی پیدابشه حاظرم به شهراونا مهاجرت کنم متاهل هستم اما شغل همسرم آزاده واسه جابه جایی مشکلی ندارم توروخدا اگه کسی هست پیام بده شرایطمونو باهم درست میکنیم ممنونم

عزیزم من الان تگتون میکنم 

ما یه گروه هستیم ختم دعا داریم 

اونجام بیا بگو 

چون چند تا خانم هستن دنبال رحم جایگزین ....

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
یعنی جنین یکی دیگه رو تا زمان زایمان توی رحم خودم پرورش میدم این برای زوج های هست که رحمشون مشکل دار ...

انشالله به حاجت دلت برسی واقعاا باریکلا

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱

هزینه چقدر میگیری ک اون شهر هم بری

دختر دایی من دنبال یکی مثل شماست پیدا نمیکنه طفلی حاضر شده پول بیشتر بده

شما چند میگیری ک من بهش بگم

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2706