2737
2739

امروز خاهرشوهرم پیام داد عکس لباسی ک برا جشن خاهرم دوختمو میخاس

همشم میپرسید کجا خریدی  و چقد خریدیو اسم پارچه چیه

اول فک کردم برا خودش میخاد

خب

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تازه رنگ لباس طلاییه،پارچش روش مروارید دپزس داره اصنننننن نه رنگ و نه پارچه مناسب سن مادرشوهرم نیس

منم بهش گفتم اگ برا عروسی فلانی میخاین بهمینو مامان بگو این پارچه رو نگیره من میخام همنو بپوشم

خاهرشوهرمم فقط گفت باشه

ب نطرتون بد گفتم؟

و اینک حرکت مادرشوهرم ضایع نبود ب نطرتون

خوب این همه پارچه یچی دیگ انتخاب کن

خو میگفتی اون به سن مامانت نمیخورهبراش سنگین تر بدوزه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2738
بعد دیدم میگ میرم پاره فروشی نشون میدم عکسو ببینم پارچشو داره بذای مامان میخایم منو میگی اتیش گرفتم ...

خوب بگو اتفاقا من میخوام همونو بپوشم شاید جالب نباشه یه شکل بشیم با مامان گفتن این که دیگه اشکال نداره بابا مگه خانواده شوهر کین که ما عروسا ساده ترین حرفا رو هم نمیزنیم

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.

مگه جنسو مدل لباست چی بود

بیخیال 

من یه بلوز تنم بود مادرشوهرم به خواهرشوهرم گفت فلانی باید یکی از این بلوزا واسه عمت بگیریم حالا عمهه 30سالشه من 19😕😕😕

هیچی نگفتم به پشمامم نزاشتم

بعد دیدم میگ میرم پاره فروشی نشون میدم عکسو ببینم پارچشو داره بذای مامان میخایم منو میگی اتیش گرفتم ...

بهش بگو مامانت چ آپدیت شده از این مدل پارچه میپسنده..حتما میخا ست کنه ست مادرشوهریووو عروس

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
2706