2737
2734
عنوان

دخالت

164 بازدید | 10 پست

من با خانواده ی همسرم تو یک آپارتمان زندگی میکنم دوتا خواهرشوهر مجرد دارم که با پدرشون طبقه بالای ما هستند...ما هروقت روز تعطیل برنامه میچینیم میاد دخالت میکنه یا به همسرم میگه فلان چیز خرابه بمون خونه درست کن یا میگه بریم فلان جا خلاصه کمر به مداخله تو زندگی من بسته هر هفته کارش همینه تا جایی که تو هر چیزی نظر میده...من یه مدته خودم رو زدم به بیخیالی اما اعصاب و روانم بهم ریخته هربار میبینمش حرصم میگیره فازش کلا منفیه با همه...سر شوخی رو باز میکنه مثل این غربتی ها همه رو مسخره میکنه خسته شدم از رفتاراش

۳۵ سالشه و تا الان خواستگاری هم نداشته دختر خوبیه اما این رفتاراش جنون آوره 

هرچه هستم خدایم داند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب نظرم اول ی ذره نگاش کن بعد اعتماد ب نفستو حفظ کن آروم برو تو خونه بعد برو تو آشپزخونه ی چاقو بردار ...

😁😁تااون نگاهه پیش رفتم فقط

هرچه هستم خدایم داند...
یا اینکه جا ب جا بشید یا وقتی اینجور میگن بگید عزیزم ما فعلا عجلخ داریم باید بریم اومدیم حتما داداشت ...

شرایط جابه جایی رو ندارم ...من تو حرف زدن خیلی آدم کم رویی ام فقط ساکت میشمو اخم میکنم

هرچه هستم خدایم داند...
شرایط جابه جایی رو ندارم ...من تو حرف زدن خیلی آدم کم رویی ام فقط ساکت میشمو اخم میکنم

خب اشتباه میکنی عزیزم مودبانه و با احترام حرفت را بزن میریزی توی خودت و خودت را داغون میکنی یا ب همسرت بگو

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2738
خب اشتباه میکنی عزیزم مودبانه و با احترام حرفت را بزن میریزی توی خودت و خودت را داغون میکنی یا ب همس ...

با همسرم صحبت کردم اونم باهام موافقه بنده خدا فقط کار همه رو راه میندازه دلم براش میسوزه بخاطر همین چیزی نمیگم جلوشون شوهرم تک پسره و حساس

هرچه هستم خدایم داند...
با همسرم صحبت کردم اونم باهام موافقه بنده خدا فقط کار همه رو راه میندازه دلم براش میسوزه بخاطر همین ...

خب بهشون بگید عزیزم حق داری خواهرت هست وظیفت هست کارش را انجام بدی ولی بعضی وقتها هم برو خواهرت را بوس کن و بهش بگو عزیزم برمیگردم درستش میکنم اینجوری دل خواهرش هم نمیشکنه و شما هم بده نمیشید

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
خب بهشون بگید عزیزم حق داری خواهرت هست وظیفت هست کارش را انجام بدی ولی بعضی وقتها هم برو خواهرت را ب ...

ممنون بابت راهنماییتون عزیزم

هرچه هستم خدایم داند...