2737
2739
عنوان

حوصله ام سر رفته بیاین حرف بزنیم یا عکس بزاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به دختره خیلی حسودیم شده 😂 البته نمیدونم چی دیده که هیچ جوره راضی نمیشه برگرده

11 سال دیگه تکراری شددهالبلته فقط نظر منه خودت تصور کن 11 سال از ازدواجت بگذره خب همه خوشگذرونیات کردی سفر رفتی همه کار کردی اما چون متعهد هستی میمونی چون عشقو محبت در عقد رو خدا ضمانت میکنه و بچه هم که باشه خب به عشق بچت بیشتر صبر میکنی ولی تو دوستی وقتی میگه با هم حتی سفر رفتیم  دیگه انگیزه اون خانم چی باشه واسه ادامه؟ وقتی همه ی روحش درگیر و سیراب شده. فقط نظر شخصیمه و قضاوت با خداست 

2731
هی بد نیست ی سوال بپرسم؟؟؟؟پسری دختری رو بخواد زمین به آسمون میدوزه برای داشتنش نه؟

بله بله من امروز چند بار گفتم به چن تا خانم ولی خب قبول نمیکنن هی میخوان بزن ابراز علاقه کنن اشتباه به نظر بنده

آقا هستم🕵️‍♂️
واااای جونمممم اسمش چیه؟

محمد حسن عزیزم

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
نگو این حرف و چه حرفیه ...واسه عشق؟بعضی وقتا آدم باید بفهمه و درک کنه زمان آدما رو عوض میکنه همه چی ...

وای مگه کم چیزیه عشق؟

من یکی میکشم واقعا نمیتونم اصن را نداره چطوری اینهمه عاشق باشی اینهمه سال باهاش باشی و بعد بره بتونی زندگی کنی؟ والا نمیشه در عجبم میگی میگذره

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2740
ایشالا عزیزم😘😘😘

انشالله همیشه واست پسر خوبی باشه وقدر همدیگرو بدونین .ممنونم ازت دوستم😘😘😘راستی عکسای پسرت بینظیره خوشحالم که انقدر مادر خوش ذوقی هستی

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706