2703
2553
عنوان

حوصله ام سر رفته بیاین حرف بزنیم یا عکس بزاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی راس میگه؟ پس چرا خودکش نمیکنه بابا خیلی عاشقه من بودم میکشتم خودمو :/

نگو این حرف و چه حرفیه ...واسه عشق؟بعضی وقتا آدم باید بفهمه و درک کنه زمان آدما رو عوض میکنه همه چی و همه کس که تا آخر یه شکل نمیمونن ما جوانیم ترانه جوونی دوس داریم سنمون بده بالاتر ترانه ها آرامتر و یا شاید اصن گوش ندیم دیگه 

من برای صبر داشتن میگم بعضی وقتا تا آخرین جایی که تونستی تلاش کن ولی اگه نشد بگو سرنوشت   

راست و دروغش پای خودش 

ترفند صحبت ش واسه پختن خانما بود

اما خب این رفیق ما اگه دروغ نگفته باشه چیز سختیه

آقا هستم🕵️‍♂️
این عکس خوبه ابجی؟؟؟

هی بد نیست

ی سوال بپرسم؟؟؟؟پسری دختری رو بخواد زمین به آسمون میدوزه برای داشتنش نه؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
2720
به نظر من که الکی بود،همش داشت بهونه میاورد دختره حق داشت ۱۱ سال کم نیست

هعی خدا در هر صورت باید حرفای دختررم بشنویم ما وقتی عقد کردیم داشتیم میمردیم از دوری هم والا سه چهار ماه عقد بودیم شوهرم خودشو کشت عروسی کردیم منم از خیلی چیزا گذشتم رففتیم تو زندگی عجیبه برام که مرده براش میمیره ولی تلاشی برای ازدواج نکرده به خدا شوهر منم چیزی نداشت الانم نداره ولی نتونستیم تاب بیاریم 😂

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2714
خدا پدرتونو رحمت کنه عزیزم❤

ممنونم عزيزم💚💙

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
نخند سرت میاد 😂😂😂😂زنت با مامانت همچین کاری میکنه هاااا

😑😑😑😑 اون کسی و که انتخاب میکنم مطمئنم همچین کاری و نمیکنه و گرنه انتخابش نمی کردم 

اعصابم خراب شد😑😑😑😑😑

آقا هستم🕵️‍♂️
اول از همه غریبم خانوادم پیشم نیستن، دنبال کار میگردم هیچ کاری پیدا نمیشه یه عالمه قسط داریم دلم ...

من میفهمم چون دقیقا شرایط خودتو دارم تازه من شوهرم یه شهر دیگه اس وتک وتنها توی یه خونه ی بزرگ زندگی میکنم و فقط تنها انگیزه ام واسه بیدار شدن اینه که روزا زودتر بگذره

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2706