2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ماژور میشناسم سی سالشه الان ماهی ی بار تزریق دارع فک کتم

پس خداراشکرپیشرفت پزشکی خوب بوده که هم تزریقشون ازیه روزدرمیون شده ماهی یه بارهم عمرشون داره طولانی ترمیشه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2731
مینورکه مهم نیست من ودخترم مینوریم یه کم زودخسته میشیم یایه کوچولوبی حالیم

چی باید مصرف کنی؟

خدا به راه راس هدایت کنه من چند بار بچم و بردم دکتر گفتن فقر اهن منم فرت و فرت اهن میدم نگو خوب نیس براش

مینور باید چیکا کنن؟ کم خونیشون چه جوریه؟ چی مصرف کنت

مینور کم خونیشون ثابته.با هیچی خونشون بالا نمیره....ولی مشکلی هم ندارن.من خواهرشوهرم مینوره

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
چی باید مصرف کنی؟ خدا به راه راس هدایت کنه من چند بار بچم و بردم دکتر گفتن فقر اهن منم فرت و فرت اه ...

اره خوب نیس

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
مینور باید چیکا کنن؟ کم خونیشون چه جوریه؟ چی مصرف کنت

هیچی 

زیادخودتون روخسته نکنیدهمین

اسیدفولیک هم بدنیست یاهفته ای یه قرص آهن

راستش من خودم سالی ماهی یه ویتامین مصرف میکنم اگه یادم بمونه

فرقی زیادبامردم عادی نداریم 

یه کوچولوزودخسته میشیم همین

شایدهم ارتنبلیه 😆

2738
حب اگه اینه چرا دوباره دکتر از نوشت؟

واسه محکم کاری لابد..دکتر خرج الکی زیاد میزارن رو دست

ببین مگه قبل ازدواج ازمایش ندادی؟؟ اگه قرار بود بچه ماژور دنیا بیاد ک اصا اجازه نمیدادن‌ازدواج کنید!!!

خودت یا شوهرت الان مشکلی دارید؟؟ مث یکی از شماهاس.الان مشکلی دارید؟؟؟ ذهنتو درگیر نکن.

مینوره

پس از خودت گرفته و اصلا هم ناراحت نباش چون افراد مینور دقیقا مثل افراد عادین و فقط نباید با فرد مینور ازدواج کنن چون ریسک ابتلا به فرزند ماژور خیییلی بالاست..

اگه شوهرتم مینوره برای بارداری بعدیت حتما تحت نظر پزشک اقدام کن که جنین خدایی نکرده ماژور نشه..

چی باید مصرف کنی؟ خدا به راه راس هدایت کنه من چند بار بچم و بردم دکتر گفتن فقر اهن منم فرت و فرت اه ...

زیادخودت وبچه اتودرگیردکتراوداروهامکن

مینورچیزخاصی نیست

یه کم تغذیه اشومفیدترکن مغزهاگوشت قرمزجیگرووووکلاچیزهای مقوی

تمام هیچی دیگه لازم نداره

منو شوهرم‌مینوریم اما از نوع الفا و بتا....تالاسمی مینور یعنی هموگلوبین‌خون تعدادشون از تعداو اصلی ک ...

سلام.شما بچه دار شدید؟؟میشه لطفا در مورد بارداریتدن برام بگید ...منم شرایط شما رو دارم ولی اقدامی نکردیم