2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تالاسمی که اگه ماژورباشه خوب شدنی نیست ویه روزدرمیون بایدخون تزریق کنندیاپلاسما

عمرزیادی هم ندارن به جزاستثناها

اگه مینوریانهفته باشه نبایدبایه مینوردیگه ازدواج کنندواینکه کم خونی دارن وبی حالن بایدبیشترتقویتی مصرف کنندوویتامین

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2720
تالاسمی که اگه ماژورباشه خوب شدنی نیست ویه روزدرمیون بایدخون تزریق کنندیاپلاسما عمرزیادی هم ندارن ب ...

این مغز استخوون ک بالا گفتن چیه؟

میشه بیشتر بگی؟

عزیزم الان من بچم داره از کجا بفهمم از منه یا باباش؟

مینور هم؟ اخه دکتر ک به من گف خطرناک نیس

من مینورم گلم نترس دوتا بچه دارم هردو مینورن

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
2714
تالاسمی که اگه ماژورباشه خوب شدنی نیست ویه روزدرمیون بایدخون تزریق کنندیاپلاسما عمرزیادی هم ندارن ب ...

عزیز دلم ماژور هم معمولا ماهی یکبار خون تزریق میکنن الان هم دیگه عمرشون کم نیست به لطف خدا با داروهایی که استفاده میکنن شرایط خیلی براشون بهتر شده

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷

من مینور ام دخترمم مینوره خواهرمن با دخترش همینطور درمان نداره فقط اسید فولیک مصرف کن این بیماری  تو زندگی عادی تاثیر نمیذاره

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

منو شوهرم‌مینوریم اما از نوع الفا و بتا....تالاسمی مینور یعنی هموگلوبین‌خون تعدادشون از تعداو اصلی کمتره و اونایی هم‌ک هستن‌ی مقدار کوچیکن و زیاد تفاوتی با ی ادم‌سالم نداریم‌..و تو زندگی هیچ‌مشکلی ایجاد نمیکنه

این مغز استخوون ک بالا گفتن چیه؟ میشه بیشتر بگی؟ عزیزم الان من بچم داره از کجا بفهمم از منه یا ...

معزاستخوان رونمیدونم

بعدبچه اتون ماژوره یامینور؟

چون ماژورباشه یعنی هردوتاتون مینوربودین که اگه اینجوربوداجازه ازدواج بهتون نمیدادن 

مثل من وشوهرم که من که مینوربودم دیدن شوهرم مینورنیست بعداجازه ازدواج دادن یابایدتعهدبدین بچه دارنشین

اگه بچه اتون مینوره احتمالاازشماگرفته چون یکی ازبچه های من هم مثل خودم مینوره که چیزخاصی نیست فقط یه کم زودخسته میشم یابی حالم

بعدبچه های ماژوری قیافه خاصی دارن بالبهای قرمزوبینی خاص

البته استثناهم دارن که عادی باشن

واینکه مایه مریض داشتیم زمانیکه من طرح کادبودم یه روزدرمیون میومدخون بهش تزریق میکردیم8ساعت هم اون زمان طول میکشید

دورازجون شماوفرزندتون18سالگی هم فوت شد

البته حالاشایدعلم پیشرفت کرده 

این ماجرامال22ساله پیشه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706