2737
2734
عنوان

حلوای میتی

5679 بازدید | 19 پست

این پست رو زدم مخصوص کسایی که می‌خوان حلوای میتی رو درست کنن و دارن در موردش تحقیق میکنن. مثل خودم که کلی در موردش تحقیق کردم!

این پست رو زدم تا تجربم رو بگم. خانوما اولش کم درست کنین اگه بهتون ساخت و تونستین بخورین بعد زیاد درست کنین. من چند ماهه تو اقدامم و موفق نشدم اینجا از بچه ها شنیدم حلوای میتی تاثیر داره خلاصه الان یه بشقاب بزرگ مونده رو دستم. کلی هم پول دادم واسه خرما و بقیه چیزاش 😫😫😫

من خوردم خییییییلی سرم درد گرفت و کلا سیستم بدنم رو به هم زده و دیگه نمی خورمش اما واقعا دلم برای خرماهاش می سوزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا سردر گرفتی ؟ حالا واسه چی خوبه

فکر کنم فشارش رفته بالا

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

من قبل از انتقال جنین میخوردم از یکماه قبلش و همون بار هم انتقالم مثبت شد....بنظرم بی تاثیر نبوده

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
برای بارداری خوبه

من زنجبیل تازه میخوردم ضربان قلبم میرفت بالا

گرمی یه حدیش خوبه

برا اقدام پسر هم مرد باید بیشتر گرمی بخوره

زن متعادل باشه کافیه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من قبل از انتقال جنین میخوردم از یکماه قبلش و همون بار هم انتقالم مثبت شد....بنظرم بی تاثیر نبوده

آره خیلی ها نتیجه گرفتن. کلا منظورم به اسراف نشدن بود . اول کم درست کنن بهشون ساخت زیادش کنن

آره خیلی ها نتیجه گرفتن. کلا منظورم به اسراف نشدن بود . اول کم درست کنن بهشون ساخت زیادش کنن

احتمالا خودت مزاجت گرمه

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
من زنجبیل تازه میخوردم ضربان قلبم میرفت بالا گرمی یه حدیش خوبه برا اقدام پسر هم مرد باید بیشتر گرم ...

من جنسیت برام مهم نیست. حتی یه کم دختر بیشتر میخوام فقط برام مهمه باردار بشم 

یه حلوا پر از ادویه گرم فلفلشم باید زیاد باشه بخوری تا چند وقت مثل کوره ای،نخورید ابدا من خوردم میگن برای بارداری و تعیین جنسیت خوبه حالا من خوردم دخترم با کلی حساسیت بدنیا اومد انگار صورتش سوخته بود خودمم تا چند وقت سردرد داشتم و سیستم بدنیم بهم خورده بود

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706