2737
2734
عنوان

عشقااا بهترین رمان جدید😊

433 بازدید | 41 پست

سلام🙋....وقتتون بخیر

میشه لطفا بهم رمان جدید معرفی کنید😳

شما پست بزارید من بعدا میخونم ممنون🙏😘

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!

فقط ازدواج اجباری...... عشقههههههه... ولی قدیمیه.... همه خوندن

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐

جدید و قشنگ خیلی وقته دیگه پیدا نمیشه 

چون یه مشت چرت و پرت مینویسن تحویل ملت میدن

دلم یه رمان قشنگ میخواد 

مثل اسطوره 

تب 

سیاه بازی 

طلوع از معرب

راز یک سناریو 

ناگفته ها....و خیلیای دیگه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رمان آسمان دیشب آسمان امشب از مهسا نجف زاده،جدیدنیست ولی من تازه خوندمش رمان خاص وخوبی بود

عالیه این رمان 

۲ سال پیش فک کنم خوندمش ولی واقعا قشنگ بود

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2740
عزیزم رمان خوب نیست مخصوصا عاشقونه یکم ذهنتو بهم میریزه و فقط سرگرم میکنه ،کتاب بخون اگ متاهلی مردان ...

میشه بگین موضوش چیه اگه جالب باشه بخونم 

مادر دلم برات خیلی تنگ شده «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
جدید و قشنگ خیلی وقته دیگه پیدا نمیشه  چون یه مشت چرت و پرت مینویسن تحویل ملت میدن دلم یه رما ...

رازیک سناریو عالی بودچقد چیز یادگرفتم ازگلی،اسطوره فصل دوم فایل کاملشو نتونستم دانلود کنم حیف😔

بو سینمیش قلبیمین احتیاجیسان...💔❤

رمانای خارجی قشنگی که خوندمم اینا بودن

غرور و تعصب 

بلندی های بادگیر 

ملت عشق

آناکارنینا 

دزیر 

ونیچه گریست

کوری 

مردی به نام اوه

قلعه حیوانات

جدید و قشنگ خیلی وقته دیگه پیدا نمیشه  چون یه مشت چرت و پرت مینویسن تحویل ملت میدن دلم یه رما ...

راز یک سناریو واقعا قشنگ بود یه رمان پرمفهوم و جالب الان دیگه همه رمانا شده چرت و پرت یه دختر چشم‌ ابی و یه پسر خیلی مغرور😑

رازیک سناریو عالی بودچقد چیز یادگرفتم ازگلی،اسطوره فصل دوم فایل کاملشو نتونستم دانلود کنم حیف😔

فصل ۲؟؟؟مگه ۲ فصله بود؟؟

با پسره ازدواج کرد و تموم دیگه فصل ۲ کجا بود؟؟

من pdf خوندم سر هم بود