2737
2734
عنوان

موهایتان همیشه رها😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1462 بازدید | 87 پست
سلام من موهام تا کمرم بود دیروز رفتم آرایشگاه تا بالا شونه هام کوتاه کردم بزور میشه با کش بست ☹☹

من اسفندماه سال پیش اینکارو کردم.ارایشگره دلش نمیومد.کاش نمیکردم.از مد عقب افتادم..البته خیلی کلافم میکردن😑

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من موهام تا کمرم بود دیروز رفتم آرایشگاه تا بالا شونه هام کوتاه کردم بزور میشه با کش بست ☹☹

سلام وای من هیچوقت دلم نمیاد موهامو کوتاه کنم... خعععلی حساسم روی موهام

تو خونه جلو پنکه رها کنیم🤔🤔 چش چش✋🏻✋🏻🤐

ن تو خونه مث عکس پروفایلت بپر بالا پایین موهات رها میشه کسی هم از راه ب در نمیشه😝

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2731
خب برو زیر نور آفتاب عزیزم اینکه آرزوی دور از دسترسی نیس

کجا؟مثلا؟کجا بریم ک بهمون نگن هرزه از خدا بی خبر؟تو ایران زندگی میکنی؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2738
ن تو خونه مث عکس پروفایلت بپر بالا پایین موهات رها میشه کسی هم از راه ب در نمیشه😝

👍🏻👍🏻😂😂😂😂😂😃

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

واقعا خیلی درسته این متن 

یه دوره زمانی خیلی حالم بد بود همش گیر میدادم به موهام تا زیر کمرم بود زدم کوتاهش کردم بعدش تا یه مدتی حالم بهتر شد اما بعد اون باز افسرده شدم مشکل از موهام نبود از حال داغون خودم بود ولی این بار حتی دیگه موهام هم نداشتم تا وقتی گریه میکنم چشمام رو بپوشونه

من اسفندماه سال پیش اینکارو کردم.ارایشگره دلش نمیومد.کاش نمیکردم.از مد عقب افتادم..البته خیلی کلافم ...

نه من پشیمون نیستم اخه موهام اصلا مدل خاصی نداشت اونقدرم رنگ کرده بودم ک خراب شده بود الان بهتره  رفتم یک لیست ماسک مو یاد داشت کردم که  دیگه تقویتشون کنم درست حسابی بلند بشه 😊

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
کجا؟مثلا؟کجا بریم ک بهمون نگن هرزه از خدا بی خبر؟تو ایران زندگی میکنی؟

آره ولی من میرم تو حیاط خونه مامانم یا تراسمون 

ی باغ کوچیکی هم داریم گاهی اونجا موهامو باز میذارم ک هوا بخوره

2706