2733
2739
عنوان

تروخدا بیاین انگار یکی وف دستم حنا گذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 5574 بازدید | 312 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا کاری به حس ندارم  من میدیدمشون هنوزم گه گاهی هستن وقتی من دارم میبینمشون گاهی وقتی دق ...

پس شما حتما ی استاد خوب پیدا کن ک آموزشت بده، چون تواناییش رو داری و میتونی تسلط پیدا کنی👍شبتون آروم

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
2731
ظرفم امادس😥🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

آفرین برو توی فاز تدافعی الان بر میگردم

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
پس شما حتما ی استاد خوب پیدا کن ک آموزشت بده، چون تواناییش رو داری و میتونی تسلط پیدا کنی👍شبتون آرو ...

مرسی عزیزم استادش رو پیدا کردم تا جایی که تونستم پیش رفتم 😊

شب شما هم اروم

2738
حتما لابد هر سري ما جامونو از ترس خيس كنيم أينا هر هر به نيشمون ميخندن 😒☹️

من سالمم همه چی هم امنو امان بود. اگه هنوز ظرفت بوی موال نگرفته سریع برو. غمت نباشه رفیقت با لایکی که به پستات میزنه هواتو داره.😉

بی شوخی چراغ هارم یا روشن کن یا چراغ قوه گوشیتو بزن. برو تا یه دایره زرد نکشیدی زیرت😂😂😂😁

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2706