2733
2734
عنوان

خارش شكم

205 بازدید | 33 پست

دوستان بهترين پماد يا روغن كه برا جلوگيري از خارش شكم استفاده كرديد چي بوده

من الان تقريبا سه ماه و نيمم شكمم شروع كرده خارش كردن ميترسم بخارونم جاش بمونه ترك بندازه چكار كنم؟

دردانه مادر خوش اومدی...الهي شكر❤️

خارشش مال موھای سر بچس......با ی پارچہ نرم رو شکمت بمال ک خارشش بیفتہ.......خط شکمم ھرکار کنی میفتہ ۷ ماہ ب بعد

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زود نیس برای موی بچه؟

خب ھی کلک و پرز مانندہ بعد ھی ک میچرخہ خارش میگیرہ دیگیرہ دیگ من ۷ ماہ ب بعد ناخن میکشیدماااااااااا بسکہ میخارید شکمم قرمز میشد ک نگو.

2728
خارشش مال موھای سر بچس......با ی پارچہ نرم رو شکمت بمال ک خارشش بیفتہ.......خط شکمم ھرکار کنی میفتہ ...

عه چه جالب

اخه من خيليارو ديدم ترك نداشته 

فك كنم به پوست هم بيتگي داره

خب ھی کلک و پرز مانندہ بعد ھی ک میچرخہ خارش میگیرہ دیگیرہ دیگ من ۷ ماہ ب بعد ناخن میکشیدماااااااااا ...

اخي چه بد بوده 

من اصلا نميخارونم ميترسم

بنظرت چربش نكنم با يه روغن اخه خيلي خشكه

خارشش مال موھای سر بچس......با ی پارچہ نرم رو شکمت بمال ک خارشش بیفتہ.......خط شکمم ھرکار کنی میفتہ ...

به خدا خندم گرفت

چرا حرف قدیمیها رو میزنین

بچه که تو کیسه آبه

مو هم در بیاره به شکم مادر نمیخوره که خارش بگیره

خارش به خاطر کش اومدن پوست و نازک شدنش و خشکی پوسته

بعضی مواقع هم حساسیت به جنین پیش میاد و واکنشهای ایمنی بدن که نادره

عزیزم با روغن زیتون بکر ماساژ بده

هم خشکی پوستتو میگیره هم کمک میکنه کمتر ترک بخوره

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738
به خدا خندم گرفت چرا حرف قدیمیها رو میزنین بچه که تو کیسه آبه مو هم در بیاره به شکم مادر نمیخوره ...

اره من احساس ميكنم بخاطر بزرگ شدنه شكممه چون قبل بارداري اصلا شكم نداشتم و اينكه خيلي خشكه 

عه چه جالب اخه من خيليارو ديدم ترك نداشته  فك كنم به پوست هم بيتگي داره

ن دروغ میگہ ھرکی شکمش خط ندارہ شاید کم باشہ ......من تا ۶ ماھگی ک اصن شکم نداشتم ینی صااااااااف بعد ۶ ماہ ھی کم شکم در اوردم ۹ ماھم ک شد شکمم ی کوچولو بود 

ولی با این حال از پایین ناف سمت راست و چپ شکمم خط افتاد.....زیاد مشخص و ضایع نیست......

بعضیا ترکای بزرگ بزرگ و بد رنگ میخورن بعضیا مث من کم و خیلی کم رنگ ک اونم بستگی ب پوست و ژن طرف دارہ

اخي چه بد بوده  من اصلا نميخارونم ميترسم بنظرت چربش نكنم با يه روغن اخه خيلي خشكه

ن ضرر ندارہ اتفاقا خیلی ھم خوبہ.......منتھا ی جا مطمئن پیدا کن روغن اصل بخر مث بادام یا نارگیل یا زیتون شکمتو روزی دوبار ماساژ بدہ.......کم ترک میخورہ و ترکا بعد زایمان کم رنگ میشن اول قرمزن بعد سفید رنگ میشن

به خدا خندم گرفت چرا حرف قدیمیها رو میزنین بچه که تو کیسه آبه مو هم در بیاره به شکم مادر نمیخوره ...

اینا ک شما میگن ھم درستہ ولی ب مو ھم ھس کیسہ آب نازکہ.....

عه چه جالب اخه من خيليارو ديدم ترك نداشته  فك كنم به پوست هم بيتگي داره

ای جونم ازحالا میخاره واای ناناس

شکمت بزرگ شده ؟ مال من که شده

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
ای جونم ازحالا میخاره واای ناناس شکمت بزرگ شده ؟ مال من که شده

كم كم داره بزرگ ميشه ولي خو اصلا مشخص نيست 

خيلي لاغر شدم نميدونم چي بخورم اصن

2706