2737
2734

سلام بچه ها کیا تازگی دهکده آبی پارس رفتن من سرزمین موج جای آبی و ،موج های خروشان و سوپارک رو رفتم ولی دهکده آبی پارس و ٱپارک نرفتم میشه بگید امکانات کدوم بهتره !؟

الهی چنان کن سرانجام کار.      توخشنودباشی ومارستگار

دهکده من رفتم کلا 5 تا سرسره اش اوکی بود 

دو سه تاشو بسته بودن

اپارک نرفتم ولی شنیدم خیلی باحال تر از دهکده اس

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دهکده من رفتم کلا 5 تا سرسره اش اوکی بود  دو سه تاشو بسته بودن اپارک نرفتم ولی شنیدم خیلی باح ...

کی رفتی دوستم با بچه میشهرفت دخترم ۴سالشه مهد داره ؟؟؟؟

2728
من اپارک رفتم خیلی حال داد یه روز زندگیم بدون غصه بود دوست دارم بازم برممم خیلی حال میدههههه عشق و ح ...

همیشه خوش باشی دوستم شماکی رفتی ؟بلیطش چقد بود؟سرد نبود آبش؟!

2738
همیشه خوش باشی دوستم شماکی رفتی ؟بلیطش چقد بود؟سرد نبود آبش؟!

من پارسال رفتم تو اسفند اینا بود فک کنم دقیق یادم نیست نه ابش سرد نبود دیجی داره رقص بازی خیلی حال میده خیلی تو استخرش موج میندازن میرقصید  سرسره هاشم ک تیوپ داره همش دگ ب اب نمیخوری ک سرد و اینا باشههههه یکی دو تا از سرسره هاش هیجانیه من هشم رفتم جز سقوط ازاد جرات نکردم دوستممم تپلی بود سرسره اون سقوط ازاد ی کم تنگ بود ترسیدیم گیری چیز نکنیم ولی خوب بود من حتی دلم میخاد دوباره برممممم انقد ک حال میده عزیزممممممم همه چیش خوب بود ناااهارشم و غذاهاشم خوب بوود