2733
2734
عنوان

شوهرخواهرکثیفم

596 بازدید | 29 پست

شوهر خواهرم چندساله بایه زنیکه کثیف دوست شده هرچی کارمیکنه خرج اون میکنه وبه خواهرم وبچه هاش پول نمیده بچه خواهرم پشت کنکوره پدرش بهش پول نمیده کتابهاش بخره وقلم چی ثبت نام کنه هرباربهش میگه پول بده میگه ندارم درحالی که همه خرج اون زنیکه اشغال رومیده پسرم خواهرم خیلی بااستعداده خودش میره کارگری میکنه کتاب میخره ولی میگه بریدم نمیتونم،دخترخواهرم۱۴سالشه میگه۲ماهه هرچی بهش میگم پول بده شلواربخرم نمیده میگه ندارم همه طلاهای خواهرم ازش گرفت فروخت بدهیاشو دادحتی پسرخواهرم میگه گوشیموازم گرفت فروخت۵۰۰تمن یکی از بدهیاشو پرداخت شغل شوهرخواهرکثیفم میوه فروشی داره وسط شهروخیلی هم درامدداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

یه هفته ای میشه پسرخواهرم یه خط بدون نام خریده وبه پدرش زنگیده وگفته که من فامیل همون زنه هرزه ام ومیدونم که بافلانی چه کارای کثیف میکنی اگردست نکشی آبروی هردوتاتون میبرم پسرخواهرم بهش گفته۲میلیون بهم بده تاچیزی نگم(میخوادبا۲تمن پول قلم چی که باید بره ثبت نام کنه ازش بگیره)

2706