2733
2734
عنوان

سونوگرافی

154 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من تازه فهمیدم باردارم و دکتر چند روزه پیش که زنگ زدم(۲۱ مهر) واسه یکشنبه یعنی۲۸ مهر بهم نوبت دادواسه سونو.ولی گفت تااون موقع اصلا نباید رابطه داشته باشی نه بالا نه پایین و اصلا نباید تحریک بشی.

و این واسه ما خیلی سخته.به نظرتون اگه رابطه داشته باشم چی میشه؟؟؟

چرا دکتر اینو خواسه؟؟

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون رو رحمت اثر میزاره، حالا یکم طاقت بیار 

خیلی مهمه؟چی میشه اگه یه بار باشه؟

تا الان به زور شوهرم تحمل کرده. ما تقریبا هروز یا یه شب درمیون رابطه داشتیم  

2728
اگه لکه بینی و درد نداری موقع رابطه مهم نیست میتونی داشته باشی نمیشه ک ی نسخه رو واسه همه پیچید

چند روزه پیش فهمیدم از روی آزمایش که باردارم.اصلا دکتر نرفتم زنگ زدم منشی از دکتر پرسید اینو گفت و گفت به هیچ وجه نه از بالا نه از پایین اصلانم تحریک نباید بشی.

نمیدونم چیکار کنم

خیلی مهمه؟چی میشه اگه یه بار باشه؟ تا الان به زور شوهرم تحمل کرده. ما تقریبا هروز یا یه شب درمیون ر ...

چون اون حسی که بهت دست میده هم حتی رو رحم اثر میزاره و اگر نطفه ضعیف باشه یا هرچیزی که شاید دکتر بهش مشکوک شده باشه احتمالا برای جنینت خوب نیست و مشکل ساز میشه، حتما چیزی بوده که دکتر ازت اینو خواسته

چون اون حسی که بهت دست میده هم حتی رو رحم اثر میزاره و اگر نطفه ضعیف باشه یا هرچیزی که شاید دکتر بهش ...

وای پس خیلی مهمه چه بد  

2738
اگر بارداریت برات مهمه نکن 

خیییلی مهمه ولی دلیل این که دکتر اینو خواسه نمیدونم.شوهرم میگه دکتر چرت میگه  

من بابل زندگی میکنم باید سونوگرافی آنومالی انجام می دادم به صورت اتفاقی با خانم دکتر مونا تقوی پور آشنا شدم و تونستم پیششون سونوگرافی رو انجام بدم هم بسیار خوش اخلاق بودن و توی کارشون حرفه بودن...

سلام خدمت دوستان عزیز. اگر نیاز به انجام سونوگرافی دارید می توانید به مرکز سونوگرافی غرب تهران مراجعه کنید. هم از دستگاه های به روز و پیشرفته در سونوگرافی استفاده می کنه و هم خانم دکتر تاجیک با حوصله این کار رو برای شما انجام می دهند.