2733
2734
عنوان

ی کاری کردم😑😞

287 بازدید | 17 پست

بچها میشه دعا کنیدبرام 

من ی کاری کردم

ی دعوای حسابی رو شاخشه 

توروخدا دعا کنید برام چیزی نشه

همچی ب خیر و خوشی بگذره😑😑

ب خودمم بگید چی بخونم رفع بشه 

دوست دارم و این آزار دهنده ترین حالت ممکن است ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واسه امام زمان صلوات بفرست خیلی مجربه

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2738

انشالله که بخیر بگذره منم خیلی ازین حماقتا میکنم هی نذر امام رضا میکنم بخیر بگذره. برات صلوات فرستادم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
انشالله که بخیر بگذره منم خیلی ازین حماقتا میکنم هی نذر امام رضا میکنم بخیر بگذره. برات صلوات فرستاد ...

وای منم ی کاری کردم

گند زدم رسما 

باشه ممنون

منم برات صلوات فرستادم 

دوست دارم و این آزار دهنده ترین حالت ممکن است ..
وای منم ی کاری کردم گند زدم رسما  باشه ممنون منم برات صلوات فرستادم

لامصب میشینم پیش بقیه انقدر حرف مفت میزنم بعدش پشیمون میشم که دیگه شر درست شده😭

زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد

این حکایته منه لعنتیه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2706