2733
2734
فوليكولات كه براي بارداري مناسب بودن، دو روز ديگه تست بزن شايد زود تست زدي

اخه همه جا خوندم ديكه بى بى از روز 13 14 بعد امبول نشون داده  هر كى هم منفى بوده تمام

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه همه جا خوندم ديكه بى بى از روز 13 14 بعد امبول نشون داده   هر كى هم منفى بوده تمام

تا پريود نشدي اميد هست واسه بعضي ها ديرتر نشون ميده، 

لذت وصل نداند مگر آن سوخته اي/ كه پس از دوري بسيار به ياري برسد...
2731
خدا كنه واقعا خسته شدم    

الهي عزيزم... ان شاالله كه حامله اي ، من خودم هم منتظرم حالت رو خوب ميفهم، انتظار خيييلي سخته من خودم سه ماه پيش با پنج تا فوليكول ٢٠حامله نشدم خيلي ناراحت شدم، اينماه هم ميخواستم برم اي يو اي كه به خاطر اينكه فوليكولزياد داشتم كنسل شد

الهي عزيزم... ان شاالله كه حامله اي ، من خودم هم منتظرم حالت رو خوب ميفهم، انتظار خيييلي سخته من خود ...

انشاالله زودتر نى نى بياد تو دلت به حق اين شبا. خيلى سخنه انتظار منم اين ماه بخاطر فولى زياد هايبر شدم و تخمدونام ورم كرد دكتر هم كفت اكه باردار نشدى تا جندماه حق مصرف دارو ندارى

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....
انشاالله زودتر نى نى بياد تو دلت به حق اين شبا. خيلى سخنه انتظار منم اين ماه بخاطر فولى زياد هايبر ش ...

تخمک کشی نکرد مگه؟

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.
2740
انشاالله زودتر نى نى بياد تو دلت به حق اين شبا. خيلى سخنه انتظار منم اين ماه بخاطر فولى زياد هايبر ش ...

ممنون دوست عزيزم ان شاالله شما هم حامله باشي و دلت شاد بشه

نه من امبول hcg داد كه ازاد بشن و كفت برو اقدام از 36 ساعت بعد امبول

فک کردم آی وی اف یا میکرو کردی. 

هر ماه ۲۵ درصد احتمال بارداری هست.

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.
من ١٢ تا فوليكول بالغ داشتم

طبیعی اقدام میکردی.

۱۲ تا خطرناکه.سه قلو به بالا احتمال داره.واسه این نمیدن آمپولو

طبیعی اقدام میکردی. ۱۲ تا خطرناکه.سه قلو به بالا احتمال داره.واسه این نمیدن آمپولو

دكتر بهم اجازه ي اقدام رو داد ولي خوب بازم شانسيه بگيره يانه

2706