2410
2553

آز خون بهترین نتیجه س.

ولی اصولا اچ سی جی خودش بتارو مثبت نشون میده.باید دیرتر تست بدی مطمئن باشه.حالا که منفی شده امیدی نیس.ولی شاید بیبی چکت دقیق نباشه.توکل بر خدا

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آز خون بهترین نتیجه س. ولی اصولا اچ سی جی خودش بتارو مثبت نشون میده.باید دیرتر تست بدی مطمئن باشه.ح ...

والا خودمم اميدي ندارم   

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....
2720
مشکل چی داشتی ؟

تنبلى شديد تخمدان كلى دارو خارجى مصرف كردم بعد جند ماه جواب داد فولى خوب داشتم خيلى اميدوار بودم اين ماه  

تنبلى شديد تخمدان كلى دارو خارجى مصرف كردم بعد جند ماه جواب داد فولى خوب داشتم خيلى اميدوار بودم اين ...

چند تا فوليكول و چه سايزي داشتي؟؟

لذت وصل نداند مگر آن سوخته اي/ كه پس از دوري بسيار به ياري برسد...
2714

اگه بدنت جواب داده خیلی خوبه،  این ماه نشد.ایشاله ماهای دیگه .خدا بزرگه.

خود منم ۵ ساله اقداممو.تا حالا همه چی خوب بوده.ولی یهو این چند ماه گفتن ذخیره ت افتضاح.قبلش بدنم خیلی خوب به دارو جواب میداد.ولی الان هرچی آمپول میزنم دارو مصرف میکنم.بدنم خوب جواب نمیده.همسرمم ۹ درصد اسپرم طبیعی داره.

ولی امیدم به معجزه خداس..ایشاله برا شمام معجزه میشه.از خودش بخواه فقط.

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.
اگه بدنت جواب داده خیلی خوبه،  این ماه نشد.ایشاله ماهای دیگه .خدا بزرگه. خود منم ۵ ساله اقدامم ...

ممنونم عزيزم دعا ميكنم به زودى خدا معجزه شو بزاره تو دلت  

ممنونم عزيزم دعا ميكنم به زودى خدا معجزه شو بزاره تو دلت    

ایشاله به زودی برا شمام همینطور.

حرفت خیلی به دلم نشست.

ایشاله برل هر دومون عزیزم

اره شوهرمم سالمه برا همين شوكه شدم بى بى منفى شد خيلى اميد داشتم

شاید بی بی چکت دقت کافی نداشته.امید داشته باش و صبر کن

2706