2737
2734
عنوان

اعصابم خورده اه

180 بازدید | 32 پست

سرما خوردم بدجور حالم بده هر شبم مهمون دارم(از کربلا اومدم)

از ساعت ۷ زنگ زدن میایم‌هنوز نیومدن 

جاییم دعوتیم ساعت۱۰ 

خدااا😤😤😤😤😤🤦‍♀️

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوف من نمدونم دیگه کربلا ک اصلا خاص نیست چرا انقد مهمون میاد😒

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

منم استخون درد دارم احتمالا میخوام سرما بخورررممم 

فصل بدیه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
دلم برات  سوخت🤣

والا ب خدا انقد فین فین کردم دیگ جون ندارم دارم غش میکنم ی کوه لباس شستم از صبح تا حالا🤒🤧

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2738
هركسي رفته بود كربلا چرا مريض شده؟ همه هم ميگن نتونستيم زيارت كنيم  واشتباه كرديم اينجوري رفت ...

آره منم میگم اشتباه کردم خیلی شلوغ بود چون هوای عراق خیلیییی گرم بود اومدیم ایران سرد شده بود سرما خوردیم

هركسي رفته بود كربلا چرا مريض شده؟ همه هم ميگن نتونستيم زيارت كنيم  واشتباه كرديم اينجوري رفت ...

خب از بس امسال شلوغه خواهر

ولى همين كه رفتن تا اونجا ثواب زيارت رو بردن

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
پوف من نمدونم دیگه کربلا ک اصلا خاص نیست چرا انقد مهمون میاد😒

والا بخدا من راضی نیستم زحمت بکشن😂عصبانیم خدا بگین چیکار کنم

خب از بس امسال شلوغه خواهر ولى همين كه رفتن تا اونجا ثواب زيارت رو بردن

قیامت واس یه لحظه ش بود

خخخخ دماغتو بکش بالا حباب شده 🤣🤣😂😂😂

دیگ دماغم پوس پوس شده انقد دستمال کشیدم

2706