2733
2739

الان رفتم توالت از دسمال استفاده کردم دیدم یه ترشح کوچولوی زرد رنگ

بچها میترسم

چن وقت قبلم واژنم خارش داشت

نکنه بچم چیزیش شه بعد این همه بدبختیو سختی😭😭😭😭😭😭

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شیاف چی استفاده کردی. ازشیافته فکرکنم ترشح زرد عادیه نگران نباش.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
زرد رنگ منم دارم نترس گاهی پیش میاد ولی برای عفونت بهتره بری دکتر

حامله ای؟؟یه ازمایش ادرار و کشت ادرار شوهرم برام نوشته از ازمایشگاه ظرف گرفته صب انجام بدم ببره برام.میگی بد نیست میخاستم سکته بزنم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
شیاف چی استفاده کردی. ازشیافته فکرکنم ترشح زرد عادیه نگران نباش.

سیکلوژست همون پروژسترون خارجی

2738
عزیزم عادیه منم داشتم.

وای یکم اروم شدم😥من این نینی رو ب شختی ب دست اوردم نمیخام تنهام بذاره خدایی نکرده 

وای یکم اروم شدم😥من این نینی رو ب شختی ب دست اوردم نمیخام تنهام بذاره خدایی نکرده 

نگران نباش ترشح هم یخورده چربه هم زرد اون ازشیافته عادیه منم از اون شیافتااستفاده میکردم اونجوری بودم.انشالله بسلامتی نی نی گلت بیاد بغلت خداخودش حافظ نی نیامونه.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
نگران نباش ترشح هم یخورده چربه هم زرد اون ازشیافته عادیه منم از اون شیافتااستفاده میکردم اونجوری بود ...

الان شیاف نذاشته بودم ولی رفتم توالت وقتی خودمو خشک کردم دیدم یه تیکه کوچیک ترشح زرد رنگ

الان شیاف نذاشته بودم ولی رفتم توالت وقتی خودمو خشک کردم دیدم یه تیکه کوچیک ترشح زرد رنگ

میدونم عزیزم .منم دقیقا مثل تو بودم. 

2706