2737
2734
عنوان

شما چطوری خواسته تونو میگفتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منطقی و دوستانه بگو برید خونه

اگر قبول نکرد تنها برو

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
خب با شوهرت صحبت کن شما هیچی نمیگی فک میکنه مشکلی نداری

اخه میدونم بگم میگه تحمل نداری نمیمونی

خودش میاد مهمونیای طرف ما هی غر میزنه چ خبره خسته شدم بعد من غر بزنم میشم ادم بده

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س
2731

خدا بیامرزه

خب آدم خسته میشه

تو برو خونتون دیگه استراحت کن روزی یه باز برو سر بزن حالا بعدش برگرد خوابیدن خونه خودت

🍀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🍀🍁🍁🍁🌸🌼پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا🌼🌸🍁🍁🍁

فامیل نزدیک شوهرته حتما بعد چرا خودت بهش نمیگی بگو منو ببر خونه خودمون اینجا نمیتونم بمونم اونم بدونع اذیت میشی اونجا میبرتت دیگ

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔
اخه میدونم بگم میگه تحمل نداری نمیمونی خودش میاد مهمونیای طرف ما هی غر میزنه چ خبره خسته شدم بعد من ...

غر نمیخواد بزتی که درست و منطقی بگو بهش بگو هم تو خسته ایی هم من بریم خونه دوش بگیریم استراحت کنیم یه تجدید روحیه کنیم برمیگردیم دوباره

2740
اخه میدونم بگم میگه تحمل نداری نمیمونی خودش میاد مهمونیای طرف ما هی غر میزنه چ خبره خسته شدم بعد من ...

میدونم چجوری. کاملا درک میکنم. خیلی از مردها اینجوری هستن. کاری نمیشه کرد زنیم دیگه فقط باید تحمل کنیم. چ میشه کرد. من خودم این موقعیت شما رو کاملا درک کردم

والا من نصف روز میرم خونه مامانم  دیگه آخر شب لحظه شماری میکنم برگردم خونم. من جای تو بودم اصلا نمی رفتم. جز در مراسم رسمیشون.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
میدونم چجوری. کاملا درک میکنم. خیلی از مردها اینجوری هستن. کاری نمیشه کرد زنیم دیگه فقط باید تحمل کن ...

من خونه مامانم اینا هم دوروز بیشتر بمونم اعصابم خورد میشه با اینکه ازشون دورم و خیلی کم میبینمشون

والا من نصف روز میرم خونه مامانم  دیگه آخر شب لحظه شماری میکنم برگردم خونم. من جای تو بودم اصلا ...

والا بخدا. ادم مگه چقد تحمل داره

سلام عزیزم خدا رحمتشون کنه و به بازماندگان صبر عنایت کنه. 

ب نظرم ی بار درخواستتو به شوهرت بگو 

بگو خسته ای و نیاز داری یکی دو روزی خونه استراحت کنی و به کارای خودت برسی حمومی بری لباسی بشوری 

قطعا اونم درک میکنه

سلام عزیزم خدا رحمتشون کنه و به بازماندگان صبر عنایت کنه.  ب نظرم ی بار درخواستتو به شوهرت بگو ...

سلام عزیزم ممنونم سلامت باشید... والا اون مرحوم هم واسه من خیلی مورد احترام بود ولی انقدش دیگه برام سخته هی موندن اینجا و اونجا