2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کتک چیه ولوم صدا بیشتر از یک بشه چنان نگاهی بهش میکنم قالب تهی میکنه درجا😆😎😎😈😈

من عاشقتمممممم🥰🥰😛😛😛😛

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2742

نه دستش بهم بخوره فرداش طلاق میگیرم همین قدر قطعی 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببخشید گاز و بشگون  جز کتک کاری محسوب میشه ؟؟ البته از جانب خانوم خونه 😎

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2740
آفرین ب تو میگن زن👌👌👌 زن ک موقع کتک خوردن نباید وایسه نگاه کنه بعد بیاد نی نی سایت تاپیک بزنه شو ...

آره دیگه دید من هیچ رقمه کوتاه نمیام به دست و پام افتاد.الانم هنوز که هنوزه شرمندمه بعضی وقتها معذرت خواهی میکنه😅

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

بله میزنیم

اونم من شروع کننده ام چون زود عصبی میشم و باهاش شاخ به شاخ میشم😤

اصصصصلا تو کتم نمیره که اون یکی زد منم یکی بزنم قطعا سه چهار تا میزنم

تهشم خودم میرم تو قیافه  اون میاد منت کشی😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

هشت ساله نداشتیم خداروشکر 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2706