2737
2739
عنوان

نزدیک سه ماه پری نشدم و آز منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 39 پست
اره میدن ،ولی برو پیش یه دکتر دیگه ،بهش بگو برات بنویسه شاید دوزش فرق کنه ،من یه بار ۲۰ روز عقب اندا ...

ینی منم اگه تا ۱۰روز دیگه نشدم بایدآمپول بزنم؟؟آخه پریام همیشه منظمه

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

تا ۱۰ روز ایراد نداره ولی اگه بیشتر عقب انداختی برو دکتر ،ببین دلیلش چیه ،شایدم حامله ای؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=108611370]عزیزم سونو بده حتما قبل انجام هرکاری مخصوصا زدن آمپول برای باز شدن علت پریود نشدنت بفهم چ دکتر عجیبی ...[/QUOT

گفته حتی چیزی هم نخور که پریودت باز بشه.آخه من تا کی صبرکنم....فردا میرم پیش یه دکتر دیگه

برو دکتر پروژسترون میده پریود شی ؟ تنبلی تخمدان داری ؟

اره تنبلی دارم

امپول دیفرلین اهسته رهش داد دکترزدم گفت تا۲ماه پریودنمیشی بعد منظم میکنه الان۳ماه شده امروز زنگ زدم مطبش گفت اگه تا ابان نشدی بیا مطب

حالا چیکارکنم بازبشه میخوام اقدام کنم۳ماه الکی رفت  ؟؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2728

سونو بده حتما بهتره واژینال بدی هرچی باشه مشخص میشه

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
اره تنبلی دارم امپول دیفرلین اهسته رهش داد دکترزدم گفت تا۲ماه پریودنمیشی بعد منظم میکنه الان۳ماه شد ...

ديفرلين يكماهه و سه ماهست

نگران نباش

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
باردار نیستی گلم؟؟

نه عزیزم این امپول جلوی تخمک گذاری رومیگیره مثل قرص جلوگیری عمل میکنه..

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2740
بهترین و باتجربه ترین دکتر شهرمونه خیر سرش😢😢

منم سه ماه پریود نشدم رفتم دکتر خودش سونو کرد گقت مشکلی نیست فقط واسم قرص روی نوشت گفت اگه امپول بدم بین پریودیت لکه میبینی بعد ده روز از خوردن روی پریود شدم

[QUOTE=108611370]عزیزم سونو بده حتما قبل انجام هرکاری مخصوصا زدن آمپول برای باز شدن علت پریود نشدنت ...

وا عجیبه چقدر کاراش عزیزم باید سونو بدی تا الانم خیلی صبر کردی

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
بهترین و باتجربه ترین دکتر شهرمونه خیر سرش😢😢

کی گفته معروفترین ها بهترینن؟؟ من خودم ۲تا دکتر معروف عوض کردم الآنم تحت نظر یه دکتر خیلی خیلی معمولی ام

از هرلحاااااظ نسبت به اون ۲تا سرتره

الآنم باردارم شکر خدا

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
اره حتما میرم..نگرانم نکنه دوباره کیست درآورده باشم

اره باید علتش مشخص بشه الکی که نمیشه چهارماه پریود نشی

ديفرلين يكماهه و سه ماهست نگران نباش

من دیفرلین اهسته رهش28روز زدم ۲۲تیرتا الان۳ماه میشه کی پریودمیشم به نظرت؟چندروزه نوک سینه هام درد داره میتونه علامت اومدن پریودباشه؟

منم الان دوماهو ۵روزه پریود نشدم بیبی زدم منفی شد چندباااار

آز دادم منفی 

احتمالا بخاطر قرص جلوگیریه 

باید ۲۱عددو که خوردم یه هفته نخورم باز شروع کنم ولی من از ترسم هرروز میخورم 

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا
اره تنبلی دارم امپول دیفرلین اهسته رهش داد دکترزدم گفت تا۲ماه پریودنمیشی بعد منظم میکنه الان۳ماه شد ...

ببین‌ من اصلا اسم امپولتو نشنیدم نمیدونم چیه ،من خودم تنبلی داشتم رفتم دکتر یکی دو ماه دوفاستون داد گفت تنظیم بشه بعد متفورمین تجویز کرد الان دارم  فقط متفورمین میخورم قشنگ تنظیم شده ،اخه پریود نشدن که اصلا واسه رحم خوب نیست ضخامت رو میبره بالا  ،مخصوصا کسی که میخواد واسه بارداری اقدام کنه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2706