2737
2739
عنوان

نزدیک سه ماه پری نشدم و آز منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 39 پست
وا مگه میشه ؟ اگه باردار نیستی برو امپول بزن پریود شده ،ضخامت رحمت بالا میره

ینی چی ضخامت رحم بالا میره؟؟

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
من دیفرلین اهسته رهش28روز زدم ۲۲تیرتا الان۳ماه میشه کی پریودمیشم به نظرت؟چندروزه نوک سینه هام درد دا ...

من خودم ٢٨ روزه، دوبار زدم

هربار سرماه پريود شدم

البته دكتر توقع نداشت، فكر ميكرد ديرتر بشم

تحت نظر دكتري، نگران نباش

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گفته معروفترین ها بهترینن؟؟ من خودم ۲تا دکتر معروف عوض کردم الآنم تحت نظر یه دکتر خیلی خیلی معمول ...

خداروشکر....خودم اهل اصفهانم اینجا زیاد کسی رو نمیشناسم  مامانم میگه بیا اصفهان ببرمت یه دکتر خوب ولی راهمون دوره مجبورم بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنم

2731
ببین‌ من اصلا اسم امپولتو نشنیدم نمیدونم چیه ،من خودم تنبلی داشتم رفتم دکتر یکی دو ماه دوفاستون داد ...

منم اولین بار بود اسم امپولو دیدم به دکترگفتم دارو بده پریودم منظم بشه گفت من می‌خوام باردار بشی میگی قرص بده منظم بشم!گفت برات یدونه آمپول نوشتم که خیلی قوی هس منظم میشی متفورمین هم داد

بعداً تو نت اسم آمپول رو زدم دیدم واسه ای وی افی ها بیشتر کاربرد داره!!!الکی3ماه از دستم رفت

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
من خودم ٢٨ روزه، دوبار زدم هربار سرماه پريود شدم البته دكتر توقع نداشت، فكر ميكرد ديرتر بشم تحت ن ...

یعنی بعدیکماه پریودشدی؟؟!

آغااااااا چرا من۳ماه نشدم😭😭😭😭😭😭

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
خداروشکر....خودم اهل اصفهانم اینجا زیاد کسی رو نمیشناسم  مامانم میگه بیا اصفهان ببرمت یه دکتر خ ...

منم شهر خودمون ساکن نیستم، دقیقآ توی شرایط تو. اون ۲تا که به درد نخوردن آخرش رفتم پیش یه دکتر که اسمش اصآ نشنیده بودم. هم خودم جواب گرفتم هم به بقیه معرفی کردم

دکتری که سونو نمینویسه و ۳ماه پریود نشدی بیخیاله مشخصه دکتر خوبی نیس. ببین بقیه هم دارن میگن

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2740
وای نه هرروز؟؟براهمینه پس.وقت  بده حداقل پریود بشی😂😂

سلام شما باردار نبودین؟

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست