2737
2734
عنوان

شوهرم سورپرایزم کرده 😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3358 بازدید | 106 پست
چ شوهر فهميده اي

مرد ها هم اگر درست تربیت بشن و توی خانواده ببینن پدر به مادر و دختر احترام میگذاره به زنشون و تمام زنان جامعه احترام میگذارن قطعا. البته آموزش مدارس و تاکید بر نقش زنان در خانواده هم مهمه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرد ها هم اگر درست تربیت بشن و توی خانواده ببینن پدر به مادر و دختر احترام میگذاره به زنشو ...

اره موافقم شوهرم درست تربیت شده وگرنه تو خانواده ما این چیزا رسم نیست عزیزم 

محکم بشین دلم این دور اخره
2731
اره موافقم شوهرم درست تربیت شده وگرنه تو خانواده ما این چیزا رسم نیست عزیزم 

حالا شوهره من خیلی اهل سوپرایزو ایناست اما برعکس داداشش ب پشماشم نیس 😂😂😂نمیدونم چرا متفاوت تربیت شدن

مبارک باشه! من هیچوقت سورپرایز نشدم. همیشه خودم میگم تولدمه. سالگرد ازدواجمونه. بعد میگه عهههه مبارک ...

عزیزم باز خوبه کارتو میده که بری بخری 

2740
عزیزم باز خوبه کارتو میده که بری بخری 

ن اینجوری زیاد جالب نیست. کارت ک اکثرا دستمه. هر وقت بخام. مهم اینه خودش یادش باشه اینجور سورپرایز کنه😀البته من زیاد حساس نیستم. 😐

حالا شوهره من خیلی اهل سوپرایزو ایناست اما برعکس داداشش ب پشماشم نیس 😂😂😂نمیدونم چرا متفاوت تربیت ...

ن اینا ۴تا برادرن همه همینطور هستن حالا من چی بگیرم سال اول واسش ساعت گرفتم و دیگه هیچی حالا امسال تو فکرم هست لباس بگیرم واسش چون همه چی که داره

2706